رقابت بین کمپانی‌های بزرگ چیز عجیب و غریبی نیست و این کار باعث پیشرفت دنیا خواهد شد، اما وقتی رقابت ناسالم باشد ضررهایی را به همه وارد خواهد کرد.
کمسیون تجارت تایوان کمپانی سامسونگ را متهم کرده است که افرادی را به کار گرفته و به آن‌ها پول داده تا در مورد HTC به صورت آنلاین نظرات منفی ارائه کنند. اگر این اتهام حقیقت داشته باشد و سامسونگ محکوم شود، جریمه آن 25 میلیون دلار تایوان (835 هزار دلار آمریکا) خواهد بود. سامسونگ در برابر این اتهام سکوت نکرده و گفته که این یک ادعای زشت است و بر خلاف اصول حرفه‌ای اعلام شده است. اسنادی که به صورت آنلاین منتشر شده است اثبات می‌کند که سامسونگ از دانش آموزان استفاده می‌کرده تا به نفع سامسونگ و علیه اچ تی سی در دنیای اینترنت نظر بگذارند. کمسیون تجارت تایوان بعد از اینکه شکایات زیادی را دریافت کرد، بررسی این موضوع را شروع کرد، سامسونگ نیز به نشانه اعتراض تمام فعالیت‌های بازاریابی خود در صفحه اجتماعی سامسونگ تایوان را متوقف کرده است.
اندروید
مدتی قبل نیز سامسونگ از طرف کمسیون تجارت تایوان به علت گمراه کردن مشتریان در یک تبلیغ در مورد دوربین Galaxy Y Duos محکوم به پرداخت 300 هزار دلار تایوان شده بود. اگر این موضوع صحت داشته باشد نشان دهنده این است که سامسونگ بسیار از گوشی جدید اچ تی سی یعنی HTC One می‌ترسد، نظر شما چیست، آیا سامسونگ اینکار را انجام داده است؟ منبع: pocketnow