اندروید
با سلام


دوستاني كه گوشي آنها اس اف نيست ولي آنلاك و روت شده است. در موقع نصب رامهاي كاستوم با مشكل بالا نيامدن گوشي مواجه ميشوند.
براي رفع اين مشكل قبل از نصب رام بايد فايل بوت آن رام به صورت جداگانه فلش شود. براي اينكار ابتدا برنامه winrar را نصب نماييد(برنامه هاي مشابه مانند 7.zip و winzip همين كار را انجام ميدهند).
بعد از نصب winrar روي فايل رام كه بصورت زيپ است دابل كليك كنيد. در داخل فايل باز شده فايلي به نام Boot.img قرار دارد. اين فايل را انتخاب و بر روي گزينه اكستركت كليك كنيد.

و بعد از دانلود آن را از حالت فشرده خارج كرده به پارتشين c كپي نماييد.
فايل boot.img را كه از رام اكستركت كرده ايد به داخل پوشه and در پارتشين C كپي نماييد.
رام را به مموري كارت خود كپي نماييد و گوشي را به بوت لودر ببريد. (براي اينكار گوشي را خاموش كنيد.. دكمه كم كننده صدا را گرفته گوش را دوباره روشن نماييد). وقتي وارد بوت لودر شديد گزينه اول را انتخاب و دكمه پاور را فشار دهيد تا در مد USB قرار بكيريد.

حال نوبت فلش كردن فايل بوت است. گوشي را با كابل به سيستم وصل نماييد.
از منوي استارت گزينه Run را انتخاب نماييد.و cmd نوشته ok كنيد.
دستور \cd را وارد كنيد و اينتر نماييد. حال دستور زير را وارد كنيد cd and و اينتر نماييد

حال براي نصب فايل بوت دستور زير را وارد كنيد
fastboot flash boot boot.img
فايل بوت بر روي گوشي نصب خواهد شد. حال ميتوانيد به محيط ركاوري رفته بعد از فول وايپ كردن رام را از مموري كارت خود نصب نماييد.

توجه نماييد كه به علت S-on بودن سكوتري گوشي شما مجبور به نصب فايل بوت به صورت جداگانه هستيد. كساني كه اس اف هستند نيازي به فلش كردن فايل بوت به صورت جداگانه ندارند.