با سلام به همه گیمرهای گرامی

با معرفی یک بازی ایرانی دیگر در خدمت شما هستم. امروز به معرفی بازی "حرف چین" خواهم پرداخت.

اندروید

حرف چین یک بازی مفرح و فکری است. همانطور که از اسم آن معلوم است مشخصاً شما باید با چیدن حروف در جداول کلمه مورد نظر بازی را پیدا کنید. با بالاتر رفتن مراحل و سخت تر شدن بازی ارتباطی مابین کلمات به وجود می آید تا شما با حدس اولین کلمه می توانید مابقی کلمات را هم حدس بزنید. این بازی دارای 400 مرحله جذاب دارد که می تواند میزان هوش و فسفر مغز شما را در اوقات فراغت یا بیکاری به چالش بکشد.

اندرویداندروید

"حرف چین" همانند دیگر بازی های این سبک گاهی ممکن است برای شما دشوار و سخت شود، برای همین سازندگان بازی گزینه هایی همچون حذف یک حرف، نمایش یک حرف، جمله راهنمایی و رد کردن این مرحله را به بازی اضافه کرده اند که شما با کسب سکه می توانید از این گزینه ها برای نجنگیدن و پیروز شدن در بازی استفاده کنید. برای تهیه سکه هم می توانید هر وقت که خواستید به بازار مراجعه کنید و از فروشگاه بازی سکه تهیه کنید اما این تنها راه تهیه سکه نیست بلکه سازندگان بازی برای مراسم مختلف در کشور عزیزمان، به تمامی کاربران مزایا و سکه رایگان می دهند تا شما از این بابت هم به مشکلی برخورد نکنید.

اندرویداندروید

از دیگر خصوصیات این بازی می توان به گرافیک ساده و زیبا، استفاده از کلمات فاخر فارسی، امکان دریافت هدیه در برخی مراحل و سازگاری با تمامی دستگاه های اندرویدی و حتی تبلت های Asus اشاره کرد. حجم پایین و نصب یک مرحله ای و رایگان بودن بازی از دیگر مزایای بازی "حرف چین" می باشد. این بازی را از دست ندهید چرا که بازی کردن آن موجب افزایش هوش، اطلاعات عمومی، دقت و افزایش دامنه واژگان شما می شود.

جهت دریافت این بازی:

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سازندگان بازی:

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.