Ken Segall کسی است که به استیو جابز برای نام‌گذاری محصولات اپل مشاوره و راهنمایی می‌داد، او مشاور سابق شرکت اپل است. اما اکنون نظر خوبی نسبت به نام‌گذاری‌های جدید شرکت اپل ندارد.
اندروید
سگال این هفته گفته بود که نام‌گذاری اپل برای محصولات خود گیج کننده شده است و اشاره مستقیمی به نام‌گذاری گیج کننده آی‌پد کرده است. در حال حاضر نام‌گذاری آی‌پد به این صورت است: Apple iPad، Apple iPad2، The New iPad، iPad 4. او گفته هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای عدم وجود نام iPad 3 وجود ندارد. این مشاور سابق گفته که نام‌گذاری آیفون نیز گیج کننده شده است. او می‌گوید اپل باید نام iPhone 4S را iPhone 5 می گذاشت به خصوص که با تولید این گوشی تفکر در مورد تلفن به کلی عوض شد. در حال حاضر اپل با اضافه کردن “S” به آخر اسم محصولات خود، در کاربران این توقع را ایجاد کرده است که در هر سال به جای یک نام جدید همان نام قبلی تنها با اضافه شدن یک “S” به انتهای آن با یک تلفن جدید ارائه شود و این برای تجارت اپل خوب نیست.
اندروید
در مجموع اعتقاد سگال این است که سیستم نام‌گذاری اپل برای محصولات خود بی‌معنی است، نظر شما چیست، آیا شما هم معتقد هستید که سیستم نام‌گذاری اپل بی‌معناست، یا اینکه این سیستم نام‌گذاری را می‌پسندید؟ منبع: businessinsider