آیفون ۷ مشخصا در چهارچوب زمانی همیشگی و ماه سپتامبر معرفی و به بازار عرضه خواهد شد اما اطلاعات مرتبط با آن چند هفته ای است که در فضای مجازی دست به دست می شوند.این بار وب سایت MacRumors در گزارش تازه ای از سوی یکی از منابع خود خبر می دهد که در آیفون ۷ از ماژول دوربین کوچکتری استفاده می شود و به لطف همین موضوع، دیگر کاربران این تلفن هوشمند با برآمدگی دوربین در آیفون خود رو به رو نخواهند بود.این در حالیست که در گزارش یاد شده آمده که اپل تصمیم دارد خطوط مشهود آنتن در پشت دستگاه را هم حذف کند.

اگر به خاطر داشته باشید هفته گذشته گزارش شده بود که اپل تصمیم دارد آیفون ۷ پلاس را به دوربینی دوگانه مجهز نماید در حالی که آیفون ۷ همچنان از یک دوربین ساده و تک لنز بهره خواهند برد.همانگونه که گفتیم شرکت یاد شده تصمیم دارد در موبایل بعدی اش، خطوط آنتن را حذف کرده و طراحی فلزی و یک دستی را در برابر کاربران قرار دهد. خطوط پشت آیفون ۶ و ۶ اس، از مدت ها پیش مورد انتقاد بوده اند و کاربران آیفون همواره از وجود آنها گلایه داشته اند. البته بر اساس گزارش منبع یاد شده، خطوط کناری دستگاه باقی خواهند ماند و خط هایی که به میانه پنل پشتی وارد می شوند حذف گردیده اند.

MacRumors همچنین بیان می کند که هنوز گزارشی مبنی بر باریک تر بودن آیفون ۷ از آیفون ۶ اس منتشر نشده ولی به علت حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون احتمال این موضوع وجود دارد.