شرکت سامسونگ طی نمایشگاه CES 2016 که چندی پیش در شهر لاس وگاس برگزار شد نسخه جدیدی از ساعت هوشمند Gear S2 را معرفی کرد و نام آن را Gear S2 کلاسیک "نسخه جدید" اعلام کرد. ساعت "نسخه جدید" قرار است با تنوع ظاهری بیشتری در اختیار علاقمندان قرار بگیرد که از جمله آنها می توان به رنگ های رزگلد و پلاتینیومی اشاره کرد. با توجه به قیمت 450 دلاری که به تازگی برای این ساعت در وب سایت آمازون منتشر شده است، می توان به موفقیت این نسل از ساعت های هوشمند سامسونگ امیدوارتر بود، چرا که بسیار ارزان تر از محصول شرکت رقیب، یعنی اپل واچ هست.

سامسونگ به تازگی اعلام کرد که نسخه جدید ساعت هوشمند Gear S2 کلاسیک ابتدا در بازار چین و سپس در سایر نقاط جهان عرضه خواهد شد. این شرکت هنوز به طور رسمی صحبتی از قیمت این محصول به میان نیاورده است. با این حال، همانطور که گفته شد، به نظر می رسد سامسونگ قیمت 499 دلاری را برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته باشد. این دو ساعت به جز تفاوت ظاهری تفاوت دیگری ندارند.

به هر حال، ورود این ساعت به لیست فروش آمازون به این معنا است که فروش آن طی یک تا دو ماه آینده آغاز خواهد شد و با توجه به اولویت بندی سامسونگ، هنوز زمان زیادی تا عرضه آن در بازار آمریکا باقی مانده است. البته می توان این نتیجه را نیز گرفت که فروش این ساعت در آمریکا اگرچه با تاخیر، ولی قطعی شده است.