توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پر شدن بی دلیل حافظه داخلی

1. پر شدن بی دلیل حافظه داخلی

کاربر جدید
      Ghorazeh-Chin.110 آنلاین نیست. Ghorazeh-Chin.110 آواتار ها

تشکر کرده
      60
      گوشی اول

Huawei Honor 3X G750
      سیم کارت

با عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی مدیران فهیم و دوستان باوفا برترین های آندروید

ضمن عرض تبریک بمناسبت راه اندازی بخش ویژه انجمن سایت خدمت علاقه مندان

بنده گوشیم مموری خارجی نداره، حافظه داخلی گوشیم حدود یک گیگ خالی بود که یکدفعه بدون اینکه اطلاعاتی یا برنامه ای داخل گوشیم بریزم کاملا پر شد

به یک تعمیرگاه بردم با اینکه روی گوشیم آنتی ویروس DrWeb هست و توسط بخش ویژه سایت فعالش کردم گفتند ویروسی شده و باید فلش بشه، البته من بعید میدونم ویروسی باشه چون علائم دیگری نیست
      و یک تعمیرگاه دیگه بردم گفتند بخاطر فایل های مخفی شبکه های اجتماعی و من گوشی رو به کامپیوتر متصل کردم و تمامی فایل های مخفی رو قابل رویت کردم اما چنین چیزی ندیدم که بخوام پاک کنم

خواستم از مدیران و دوستان عزیز خواهش کنم این مشکل راه حلی دیگری جزء فلش نداره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر ویژه ارادتمند میلاد

مدیر بخش
      david848 آنلاین نیست. david848 آواتار ها

تشکر کرده
      175
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

سلام
      دوست من ممکنه از ویروس باشه چون یه ویروس هست که فقط کارش اینه که فایل های حجیم درست میکنه در ضمن اساسا اندرویید به انتی ویروس احتیاج نداره و انتی ویروس معمولا این فایل ها رو شناسایی نمیکنه و بیدلیل گوشیتون رو با انتی ویروس سنگین میکنید (یه نرم افزار بود فک کنم انتی اسپم یا همچین چیزی اون میتونست شناسایی کنه)
      دوم این که با کامپیوتر نمیشه فایل های هایدن گوشی رو دید باید نرم افزار روت اکسپلورر رو نصب کنید و فایل های هایدن رو با اون به نمایش در بیارید مراغب باشید فایل سیستمی رو پاک نکنید
      دوم احتیاجی به فلش نیست اگه ویروس نباشه هنگان ریست کردن گوشی
      erase all data تا کل حافطه گوشی رو خالی کنه میگن فلش بزنید تا یه پولی بگیرن

کاربر برتر ماه
      مدیر بخش
      Persian Gulf آنلاین نیست. Persian Gulf آواتار ها

تشکر کرده
      656
      گوشی اول

HTC One M9+
      گوشی دوم

Apple iPad 2 Wi-Fi
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط Ghorazeh-Chin.110
      با عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی مدیران فهیم و دوستان باوفا برترین های آندروید

ضمن عرض تبریک بمناسبت راه اندازی بخش ویژه انجمن سایت خدمت علاقه مندان

بنده گوشیم مموری خارجی نداره، حافظه داخلی گوشیم حدود یک گیگ خالی بود که یکدفعه بدون اینکه اطلاعاتی یا برنامه ای داخل گوشیم بریزم کاملا پر شد

به یک تعمیرگاه بردم با اینکه روی گوشیم آنتی ویروس DrWeb هست و توسط بخش ویژه سایت فعالش کردم گفتند ویروسی شده و باید فلش بشه، البته من بعید میدونم ویروسی باشه چون علائم دیگری نیست
      و یک تعمیرگاه دیگه بردم گفتند بخاطر فایل های مخفی شبکه های اجتماعی و من گوشی رو به کامپیوتر متصل کردم و تمامی فایل های مخفی رو قابل رویت کردم اما چنین چیزی ندیدم که بخوام پاک کنم

خواستم از مدیران و دوستان عزیز خواهش کنم این مشکل راه حلی دیگری جزء فلش نداره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر ویژه ارادتمند میلاد
      سلام با نرم افزار clean master یه جستجو بکنید فایل ها و پوشه های حجیم رو شناسایی میکنه و بهتون میگه اگه تلگرام دارید امکان داره به دلیل فایل هایی باشه که تو گروه یا دوستانتون براتون فرستادن باشه چون این فایل ها تو مسیر androd<data<org.telegram.massenger ذخیره میشن این مسیری که گفتم رو چک کنید

کاربر جدید

تشکر کرده
      60
      گوشی اول

Huawei Honor 3X G750
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط david848
      سلام
      دوست من ممکنه از ویروس باشه چون یه ویروس هست که فقط کارش اینه که فایل های حجیم درست میکنه در ضمن اساسا اندرویید به انتی ویروس احتیاج نداره و انتی ویروس معمولا این فایل ها رو شناسایی نمیکنه و بیدلیل گوشیتون رو با انتی ویروس سنگین میکنید (یه نرم افزار بود فک کنم انتی اسپم یا همچین چیزی اون میتونست شناسایی کنه)
      دوم این که با کامپیوتر نمیشه فایل های هایدن گوشی رو دید باید نرم افزار روت اکسپلورر رو نصب کنید و فایل های هایدن رو با اون به نمایش در بیارید مراغب باشید فایل سیستمی رو پاک نکنید
      دوم احتیاجی به فلش نیست اگه ویروس نباشه هنگان ریست کردن گوشی
      erase all data تا کل حافطه گوشی رو خالی کنه میگن فلش بزنید تا یه پولی بگیرن

سلام دوست عزیز
      ممنونم از راهنمایی هاتون، الان که گوشیم که جا نداره بخوام روت اکسپلورر رو بریزم، حالا باید یه چیزی رو حذف کنم اونو بریزم، امتحان می کنم این روش رو

اگر طبق نظر شما چنین ویروسی باشه که فایل حجیم بسازه طریقه مقابله باهاش چیه؟ یا اگر میشه با روت اکسپلورر پاکشون کرد کجارو دنبالشون بگردم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
      نوشته اصلی توسط Persian Gulf
      سلام با نرم افزار clean master یه جستجو بکنید فایل ها و پوشه های حجیم رو شناسایی میکنه و بهتون میگه اگه تلگرام دارید امکان داره به دلیل فایل هایی باشه که تو گروه یا دوستانتون براتون فرستادن باشه چون این فایل ها تو مسیر androd<data<org.telegram.massenger ذخیره میشن این مسیری که گفتم رو چک کنید
      سلام دوست عزیز

ممنونم از راهنماییتون
      والا من هر چند وقت یک بار از قسمت مدیریت برنامه های کش تلگرام رو پاک می کنم و الانم این پوشه ها خالیه، حتی فایل های دانلودی تلگرام کلا 27 مگابایت فضارو اشغال کرده، البته من از پلاس مسنجر استفاده می کنم
      حالا من از نرم افزار کلین مستر هم استفاده می کنم
      اینم بگم دو سه روز گوشیم اینجوری شده، یعنی به دقیقه نکشید که یکدفعه 1 گیگ فضای خالی پر شد و اخطار داد که باید خالی کنیم

مدیر بخش
      david848 آنلاین نیست. david848 آواتار ها

تشکر کرده
      175
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط Ghorazeh-Chin.110
      سلام دوست عزیز
      ممنونم از راهنمایی هاتون، الان که گوشیم که جا نداره بخوام روت اکسپلورر رو بریزم، حالا باید یه چیزی رو حذف کنم اونو بریزم، امتحان می کنم این روش رو

اگر طبق نظر شما چنین ویروسی باشه که فایل حجیم بسازه طریقه مقابله باهاش چیه؟ یا اگر میشه با روت اکسپلورر پاکشون کرد کجارو دنبالشون بگردم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

ممنونم از راهنماییتون
      والا من هر چند وقت یک بار از قسمت مدیریت برنامه های کش تلگرام رو پاک می کنم و الانم این پوشه ها خالیه، حتی فایل های دانلودی تلگرام کلا 27 مگابایت فضارو اشغال کرده، البته من از پلاس مسنجر استفاده می کنم
      حالا من از نرم افزار کلین مستر هم استفاده می کنم
      اینم بگم دو سه روز گوشیم اینجوری شده، یعنی به دقیقه نکشید که یکدفعه 1 گیگ فضای خالی پر شد و اخطار داد که باید خالی کنیم
      دوست عزیز با توصیفی که شما میکنید به احتمال زیاد ویروس باشه شما یه وایپ بزنید از تو منو ریکاوری اگه درست نشد به احتمال زیاد ویروسه برای ویروس هم بهترین راه حل فلش هست درسته راه حل های جور واجوری موجوده ولی فلش مطمین ترین راهه

کاربر جدید

تشکر کرده
      60
      گوشی اول

Huawei Honor 3X G750
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط david848
      دوست عزیز با توصیفی که شما میکنید به احتمال زیاد ویروس باشه شما یه وایپ بزنید از تو منو ریکاوری اگه درست نشد به احتمال زیاد ویروسه برای ویروس هم بهترین راه حل فلش هست درسته راه حل های جور واجوری موجوده ولی فلش مطمین ترین راهه
      سلام دوست عزیز
      ممنونم از راهنماییتون، والا از راهکارهای دوستان مثل روت اکسپلورر و کلین مستر استفاده کردم حدود 300 مگابایت خالی شد اما باز پرشد

حالا پس باید فلش بزنم

ilya.m آنلاین نیست. ilya.m آواتار ها

تشکر کرده
      13
      سیم کارت

نرم افزار es file رو نصب کن بعد از قسمت tools قسمت show hidden files رو فعال کن.بعد برو تو ادرس زیر هر چی هست پاک کن
      DCIM => .nonenails
      اگه از نرم افزار مایکت هم استفاده میکنی حتما برو فایل نصب نرم افزارات رو پاک کن

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

مدیر بازنشسته
      A B A D A N آنلاین نیست. A B A D A N آواتار ها

تشکر کرده
      1,201
      گوشی اول

Huawei Honor 3C
      گوشی دوم

Apple iPad 2 Wi-Fi
      رام گوشی اول

King VIP 3 Custom Rom
      سیم کارت

به غیر اینکه روش های بالا رو انجام دادی که دوست های عزیز گفتن شما یه سری هم به قسمت تنظیمات و مدیریت برنامه ها بزن و اون برنامه های مال جیمیل و یا گوگل و .. رو که میبینی باهاشون سر کار نداری رو آپدیت هاشون رو حذف کن با پاک کردن آپدیت های این برنامه ها شما شاهد فضای خالی زیادی هم خواهید شد ولی البته قبلش روش های بالا رو انجام بدید چون اونها هم تاثیر گذار هستنئد
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] فروشگاه شارژ تمامی اپراتورهابا کلی امکانات دیگر

کاربر جدید

تشکر کرده
      60
      گوشی اول

Huawei Honor 3X G750
      سیم کارت

با عرض سلام خدمت دوستان خوش مرام

با تشکر از تمام راهنمایی هاتون، اما متاسفانه با اون کارهایی که فرمودید کلی فضا خالی شد اما مجدد باز کاملا پر میشد و فضای در دسترس به 0 میرسید و مجبور به فلش شدم

خیلی ممنونم که همراهی کردید
      علی نگهدارتون

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش