به تازگی خبرهای جدیدی از گوشی جدید موتورولا که کمپانی گوشی سازی متعلق به گوگل است شنیده می‌شود. گفته می‌شود که موتورولا مشغول ساخت سری گوشی‌هایی مانند سری گلکسی اس سامسونگ است که نام این سری Motorola X نامیده خواهد شد.
قرار است که این سری از گوشی‌های موتورولا به عنوان رقیب سری گوشی‌های گلکسی اس سامسونگ به بازار بیایند. گفته شده این سری گوشی‌ها به طور حتم یکی از بروزرسانی‌های اصلی و جدید اندروید را در آینده پشتیبانی خواهند کرد. شایعات جدید می‌گویند که گوشی جدید موتورولا به صفحه نمایش 4.8 اینچی مجهز است که در ساخت این صفحه نمایش به جای استفاده از گوریلا گلس از شیشه سفیر استفاده خواهد شد که 3 برابر مستحکم تر از گوریلا گلس است. جنس قاب پشتی گوشی از فیبر کربنی است. پردازنده این گوشی 4 هسته‌ای کوآلکام و سرعت آن نیز 2 گیگاهرتز است. باتری که برای این گوشی استفاده خواهد شد 4000 میلی آمپر قدرت دارد. همچنین از دیگر ویژگی‌های مهم گوشی ضد آب بودن گوشی است. گفته شده که گوشی در ماه نوامبر (آبان ماه) ارائه خواهد شد.
اندروید اندروید
برای تایید این شایعات باید منتظر باشیم تا موتورولا به صورت رسمی این گوشی را معرفی کند. نظر شما چیست، آیا این گوشی می‌تواند سری گلکسی اس سامسونگ را شکست دهد؟ منبع: phonearena