چهار روز بیشتر به معرفی محصولات جدید گوگل در همایش ویژه این کمپانی باقی نمانده. همان طور که حتما می دانید دو ستاره اصلی گوگل در این همایش نکسوس های جدید این شرکت یعنی Nexus 5X ساخته ال جی و Nexus 6P ساخته کمپانی چینی هواوی هستند. در طول روزهای گذشته اطلاعات بسیار زیادی از این دستگاه ها منتشر شده بود و از طراحی ظاهری گرفته تا جعبه و مشخصات فنی همه و همه مشخص شده بودند. امروز و در حالی که به نظر می رسید دیگر امکان ندارد خبر جدیدی از این دستگاه ها منتشر شود، وب سایت android pit تصاویری را منتشر کرده که نشان دهنده رنگ جدید انتخابی ال جی برای نکسوس 5X است.

اگر یادتان باشد نکسوس 4 و نکسوس 5 هر دو ساخت ال جی در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده بودند. تا دیروز هم به نظر می رسید نکسوس 5X نیز از همین سنت پیروی کند و شاهد نمایش همین دو رنگ کلاسیک برای آن باشیم. اما تصویر منتشر شده نشان می دهد به جز رنگ های سیاه و سفید، رنگ دیگری نیز وجود دارد که بنا به مد این روزها در انتخاب رنگ، از سوی ال جی "نعنایی" نام گرفته. در سال های پیش تنها مایکروسافت (قبلا نوکیا) بود که در سری لومیا از رنگ های به غیر از رنگ های متداول مانند نارنجی و آبی استفاده می کرد. اما در سال های اخیر و به خصوص امسال، کمپانی های مختلف رنگ های متعددی را برای دستگاه های خود در نظر می گیرند که در کنار خوش رنگ بودن، اسامی جالبی هم دارند. همین دیروز بود که مشخص شد HTC شش رنگ را برای دستگاه میان رده خود یعنی HTC One A9 در نظر گرفته که از میان آنها طلایی اسیدی، چدنی و سیاه کربنی بسیار جالب توجه بود. همچنین گفته می شود هواوی نیز برای نکسوس 6P چهار رنگ را در نظر گرفته که البته دیگر عجیب و غریب نیستند و شامل سیاه، سفید، نقره ای / آلومینیمی و طلایی می شوند.

به این ترتیب می توان گفت تنها موارد باقی مانده از نکسوس های جدید زمان عرضه آنها به بازار و همچنین قیمت نهایی است. برای دانستن این موارد هم کافی است چند روزی بیشتر صبر کنیم.