توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: اموزش حل مشکل سه ویبره و شناخته نشدن در فلش تولز g610 u20

1. اموزش حل مشکل سه ویبره و شناخته نشدن در فلش تولز g610 u20

مدیر بخش
      david848 آنلاین نیست. david848 آواتار ها

تشکر کرده
      174
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

نکته:این اموزش مخصوص g610 نوع خاص اون که داخل ایران ریاده(u20)

این سری از تولید این گوشی عمدتا رفرش سری u00 بود به خاطر همین کاربران این گوشی بعد از نصب رام های رسمی دچار مشکل های مث مشکل تاچ و...... می شوند
      اندروید
      ابتدا شما فایل زیر را دریافت کنید که شامل :nvram+نسخه فلش تولز مخصوص توصیه شده خود هواوی+فایل secro+تمام درایور های موجود در نت برای پردازنده mtk

کد:
      http://shatelland.com/upload/files/979da659-df9c-4d56-9855-df81b19e9ced

۱. فقط در صورتی از این اموزش استفاده کنید که گوشی بریک شده شما به محیط ریکاوری نمیره و بعد دانلود درایور ها رو نصب کنید

۲.ابتدا باید از پوشه امنیت داخل فایل زیپ فایل secro مخصوص g610 رو فلش بزنید (حتی اگه مشکل سه ویبره داشته باشین بازم فلش میخوره)

۳.اگه گوشی شما مطابق عکس بالا هست اش و قسمت پایین و یا بالا سمت راست نزدیک پورت جک هدفون نوشته شده u 00 شما باید رام رسمی u00 رو فلش بزنید اگر نه همون رام رسمی u20

3/5:رام u00 فول فارسی و بدون مشکل تاچ( لینک پسورد در انتها اموزش قرار دارد)

کد:
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

۴.اگه رام فلش بخوره در فلش تولز که شما هیچ مشکلی ندارید و با خیال راحت گوشی شما راه اندازی میشه بعد نصب اما عمدتا این گوشی خطا سه ویبره میده در هنگام نصب رام و یا ریکاوری

(تجربه شخصی) یک گوشی دقیقا با همین مشخصات هنگام نصب رام بالا در فلش تولز خطا هایی مث :
      (لطفا رام را فلش نزنید و از فریم ورک برای اپگرید استفاده کنید) یا ( گوشی شناسایی نشد از ارتباط کابل اطمینان حاصل کنید) یا (فایل ایمیج بیش از اندازه بزرگ است) یا همون سه ویبره معروف

در حالی که فایل secro به راحتی فلش میخورد در نتیجه ور رفتن من با نرم افزار فلش تولز متوجه شدم هنگامی که در نرم افزار در بخش memory test با فعال کردن همه تیک ها شروع به تجزیه تحلیل سخت افزار گوشی میکنه که حدود یک رب طول میکشه بعد انجام فعالیت که گوشی رو وصل کردم و کلید کاهش صدا رو زدم دیگه سه ویبره یا دو ویبره نزد و سیستم گوشی رو شناخت و دیگه قطع و وصل نشد با با خیال راحت روی فلش تولز گزینه دانلود رو زدم بعد گوشی رو به سیستم وصل کردم و کلید کم کردن صدا رو هم زدم و با خوشحالی هر چه تمام تر دیدم گوشی داره فلش میخوره و کارش رو انجام میده

اگه بعد نصب رام گوشی شما مشکل داشت در بخش مختل میتونید از فایل بکاپ موجود در پوشه nvram گوشی خودتون رو ریستور کنید و مشکلتون حل خواهد شد

پ ن: تمام مسولیت استفاده از این راه کار به عهده خودتون هست
      پ ن۲:در فایل ایمیج غیر از فایل های مخصوص g610 فایل هایه(g700 /g730/y220/y320/y511) و در بخش فایل secro فایل هایه g750 و g700 هم وجود دارد

دوستانی که فایل ها رو دانلود کردن بخش مهم اموزش فایل desktop بوده که پسورد نداشته اصلا
      این اموزش رو با زحمت از فروم های gsm غیر ایرانی جمع اوری کردم چون تو هیچ فروم ایرانی تا صفحه ده گوگل رفتم نبود اگه هم بود پولی بود که میتونید برید ببینید جه قد باید هزینه عضویت بدید
      نمیدونم چرا یه نفر از رو باد شکم میاد میگه کپیه
      یه فایل کپی بود اون هم فایل رام رو از یه فروم داخلی که فقط معرفی رام رو کرده بود برداشتم اپلود کردم روی سرور داخل کشور نمیدونستم گذاشتن فایل رام که سورس اش خود کمپانیه هواوی هست کپی کاری حساب میشه
      به هر حال اون فایل رام که من گذاشتم باگ نداشت و شما ملزم به استفاده همون رام نیستید و هر رام از سری u00 رو استفاده کنید مشکلی نخاهید داشت
      و عذر خواهی هم میکنم که پسورد فایل رو اشتباه گذاشته بودم اینم پسورد درست به خاطر قوانین نمیتونم به شکل مستقیم پسوورد رو بزارم
      پس:

کد:
      http://shatelland.com/upload/files/5927a3fa-2de9-47e8-adc2-f15da5f822e3
      اموزش ویژه imei و پریدن انتن
      امکان ئاره به دلیل مشکل بالا که در عکس مشخصه و دوگانگی نوع سری گوشی شما مشکل پریدن imei داشته باشین برای حل این موضوع میتونید داخل گوگل سرچ بزنید چندین نرم افزار مختلف وجود داره که فقط برای پردازنده های mtk کاربرد داره که در انجمنهایه مختلف به وفور ازروی هم کپی زدن و در نهایت اگه مشکلتون حل نشد باید به تعمیر کار مراجعه کنید تا باکس براتون ترمیم کنن
      اما
      این روشی که میگم ممکنه جواب نده اما ضرری هم نداره روی دو گوشی g610 که انتن پریده بود امتحان کردم جواب داد اما دلیل نمیشه روی همه کاربرد مفید و یکسان داشته باشد
      ابتدا نرم افزار mtkdroid دانلود کنید

کد:
      http://www.mediafire.com/download/qcjc568rkmped2t/Mtk_Android2.4.3.exe
      نرم افزار رو اجرا کنید دقت کنید تیک پایین سمت چپ سبز شده باشه
      سربرگ اول روی imei کلیک کنید این صفحه باز میشه
      اندروید
      imei که پشت گوشی رو نوشه یاد داشت کنید داخل کادر وارد کنید و ریپلیس کنید خب تا اینجا کار به اخر رسیده و نرم فزار میگه خودتون گوشی رو ریست کنید
      اما اگر همچنان پیغام nul دربافت کردید بعد ریستارت شما باید یه کاری کنید که خود نرم افزار دستور ریست شدن به گوشی رو بده .دو راه دارید یا از ترمینال استفاده کنید یا هم بعد جایگزینی imei
      گوشی رو ریست نکنید و بدون کار اضافه فایل nvram موجود در فایل زیپ که لینک اش بالا یه صفحه قرار داره رو ریستور کنید که بعد ریستور شدن خود نرم افزار گوشی رو ریست میکنه

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
      ویرایش توسط david848 : 02-12-2016 در ساعت 12:51 PM دلیل: اصلاح لینک عکس و قرار دادن لینک ها در تک

کاربر جدید
      1614845 آنلاین نیست. 1614845 آواتار ها

تشکر کرده
      0
      1
      سیم کارت

سلام ممنون میشم رمز صحیح رو بذارید. رمز اشتباه است.

مدیر بخش

تشکر کرده
      174
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط 1614845
      سلام ممنون میشم رمز صحیح رو بذارید. رمز اشتباه است.
      سلام تا الان دوازده نفر دانلود کردن کسی مشکل پسورد نداشته دوست عزیز مطمین شین که فایل رو سالم دانلود کردید
      اگه نه یکی از این پسورد هاست:david848/apktops/apktop
      امتحان که کردید بگین پسورد صحیح رو تا ویرایش کنم چون با vps اپلود کردم پسورد رو نمیتونم چک کنم

کاربر جدید
      mohammad787 آنلاین نیست. mohammad787 آواتار ها

تشکر کرده
      0
      2
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط david848
      سلام تا الان دوازده نفر دانلود کردن کسی مشکل پسورد نداشته دوست عزیز مطمین شین که فایل رو سالم دانلود کردید
      اگه نه یکی از این پسورد هاست:david848/apktops/apktop
      امتحان که کردید بگین پسورد صحیح رو تا ویرایش کنم چون با vps اپلود کردم پسورد رو نمیتونم چک کنم
      سلام
      تمام پسوردها رو چک کردم هیچکدوم صحیح نیستن
      حتی با حروف بزرگ وکوچک

مدیر بازنشسته
      A B A D A N آنلاین نیست. A B A D A N آواتار ها

تشکر کرده
      1,201
      گوشی اول

Huawei Honor 3C
      گوشی دوم

Apple iPad 2 Wi-Fi
      رام گوشی اول

King VIP 3 Custom Rom
      سیم کارت

استارتر عزیز پسورد رو بررسی کنند و یک پسورد سالم قرار دهند
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] فروشگاه شارژ تمامی اپراتورهابا کلی امکانات دیگر

6. 1
      Obka
      کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      2
      سیم کارت

سلام مجدد
      این دوستمون این فایل رو از سایت
      ############
      کپی کردن و متاسفنه یادشون رفته پسورد رو عوض کنه
      پسورد عبارت بالا هست بدون فاصله ها
      ویرایش توسط A B A D A N : 09-26-2015 در ساعت 05:21 PM دلیل: نام بردن سایت های همکار

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      1,201
      گوشی اول

Huawei Honor 3C
      گوشی دوم

Apple iPad 2 Wi-Fi
      رام گوشی اول

King VIP 3 Custom Rom
      سیم کارت

مرسی داداش گلم بابت توضیحاتت تاپیک بسته خواهد شد و از استارتر عزیز خواهشمندم حتما به بنده یا به یکی از مدیران پیام بدهند در این باره

موفق باشیداندروید
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] فروشگاه شارژ تمامی اپراتورهابا کلی امکانات دیگر

9. 1
      Obka
      مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      1,201
      گوشی اول

Huawei Honor 3C
      گوشی دوم

Apple iPad 2 Wi-Fi
      رام گوشی اول

King VIP 3 Custom Rom
      سیم کارت

تاپیک به درخواست کاربر استارتر باز شد و توضیحات کامل رو خود کاربر خواهد داد

موفق باشید

مدیر بخش

تشکر کرده
      174
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

پست اصلی ویرایش شد با تشکر از سرپرست تالار

کاربر جدید