به زمان برگزاري نمايشگاه تجاري IFA نزديک و نزديک تر مي شويم و اکنون شايعات در مورد محصولات مختلف نيز در حال قوت گرفتن هستند. انتظار مي رود که در اين نمايشگاه، شاهد معرفي برخي تلفن و ساعت هاي هوشمند باشيم.

شرکت «لنوو» نيز يکي از سازندگاني به شمار مي رود که به احتمال زياد، حضوري پر رنگ در نمايشگاه ياد شده خواهد داشت و تصميم دارد موبايل هايي را نيز معرفي کند. يکي از اين تلفن هاي هوشمند، Vibe P1 نام دارد که پيش از اين اطلاعات و تصاوير مربوط به آن، بارها فاش شده بودند. اسمارت فوني که بارزترين مشخصه اش، باتري قدرتمند آن با حجم ???? ميلي آمپر خواهد بود.

جدا از بحث باتري، به نظر مي رسد که شرکت چيني لنوو راه جديدي را نيز براي خنک کردن اجزاي داخلي اين تلفن هوشمند در نظر گرفته که تا کنون خبري در مورد آن نشنيده بوديم. بر اساس جديدترين اطلاعات فاش شده، اين تلفن هوشمند از يک سيستم خنک کننده مايع بهره مي گيرد؛ به اين شکل که در ميان اجزاي آن، يک لوله فلزي رد خواهد شد که مايع در آن جريان داشته و اجازه داغ شدن بخش هاي داخلي را، به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي نمي دهد. شايد با شنيدن اين موضوع تصور کنيد که باز هم يک شرکت سازنده موبايل، راهکاري براي مقابله با مشکلات چيپست اسنپدراگون ??? يافته اما چنين نيست؛ تلفن هوشمند Vibe P1، از چيپست اسنپدراگون ??? بهره مند است.

همانگونه که قبلا نيز ذکر کرده بوديم، اين تلفن هوشمند از يک نمايشگر ?.? اينچ با رزولوشن تمام اچ دي و رم ? گيگابايت استفاده کرده و با اندرويد ?.? به دست کاربران خواهد رسيد.