[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

این هفته، هفته خوبی برای اندرویدی هاست. Polarr Photo Editor که پیش تر در میان کاربران iOS به عنوان یک ویرایشگر تصویر عالی مطرح شده بود، این هفته به اندروید آمد و حالا کاربران سیستم عامل گوگل هم می توانند از امکانات ویرایشی حرفه ای آن در موبایل ها و تبلت هایشان بهره ببرند.

Polarr Photo Editor یک ویرایشگر حرفه ای است و برای حرفه ای ها طراحی شده، از این رو شاید رابط کاربری آن در وهله اول برای کسانی که به نرم افزارهای ویرایشی آشنا ندارند کمی گیج کننده باشد.

هر چند همین رابط کاربری کامل و پر جزئیات یکی از عوامل موفقیت و استقبال افراد خبره از این ویرایشگر تصویر بوده. Polarr بخش اعظم امکاناتش را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده، با این حال اگر خواهان دسترسی به امکانات بیشتر (مثل طراحی فیلترهای شخصی) هستید باید هزینه ۵ دلاری ارتقای آن به نسخه حرفه ای را بپردازید.


[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

در پنل کاربری Polarr با باز کردن هر تصویر، در قسمت بالای صفحه جزئیات کاملی از رزولوشن، ایزو، قدرت لنز و میزان گشودگی دهانه آن را مشاهده می کنید. سمت راست تصویر به تنظیمات نور، رنگ و منحنی های مربوط به آنها اختصاص داده شده و سمت چپ مربوط به جابجایی میان ابزارها و فیلترهاست.

برای آسانی دسترسی به تصاویر، نوار پایین صفحه به شکل اسلایدشو آخرین تصاویری که در اپلیکیشن باز شده را به نمایش در می آورد تا بدون اتلاف وقت و به سرعت میان آنها سوئیچ کنید و به ویرایش بپردازید.[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

امکانات ویرایشی Polarr بسیار زیادند، اما به طور خلاصه می توان موارد زیر را مهم ترین قابلیت های این ویرایشگر تصویر توصیف نمود:  • توانایی طراحی و ذخیره استایل های پیش فرض
  • Undo/Redo بی نهایت که با استفاده از آن می توانید به اولین اعمال ویرایشی تان روی تصویر بازگردید
  • ابزارهای تنظیم اکسپوژر، کنتراست، سایه ها، گرمای رنگ، کاهش نویز و موارد دیگر
  • امکان استفاده از سنسور ژیروسکوپ برای بعضی اعمال ویرایشی
  • بهره گیری از فیلترهای ثابت و فیلترهای شعاعی قابل تنظیم


Polarr Photo Editor ضمنا یک ویرایشگر تحت وب هم دارد که امکاناتی تقریبا برابر با اپلیکیشن موبایل در اختیار کاربران قرار داده که توصیه می کنیم نگاهی هم به آن بیندازید.


این ویرایشگر تصویر حرفه ای را می توانید به رایگان از گوگل پلی و اپ استور دریافت کنید.

دانلود از گوگل پلی :

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]


دانلود از اپ استور :


[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]