تا الان احتمالا تمام طرفداران اندروید می‌دانند شایعاتی وجود دارد که گوگل احتمالا تا پایان سال، دو نکسوس را روانه بازار خواهد کرد. یکی از این هندست‌ها ساخت ال‌جی خواهد بود و دیگری را هواوی خواهد ساخت. طبق گفته‌های منابع داخلی که در بلاگ آلمانی AndroidPit منتشر شده است، نکسوسی که قرار است ساخت ال‌جی باشد بر اساس ال‌جی جی 4 ساخته نخواهد شد. در عوض قرار است این هندست با طرحی کاملا متفاوت از نو ساخته شود.

تا زمان نکسوس 6 که ساخت موتورولا بود، تمام اسمارت فون‌های این گروه بر اساس یکی از هندست‌های اندرویدی ساخته شده بودند، نکسوس وان بر اساس اچ‌تی‌سی دیزایر و نکسوس S بر اساس گلکسی S اولیه ساخته شد، گلکسی نکسوس هم در واقع نسخه تغییر یافته گلکسی S2 بود. نکسوس 4 بر اساس ال‌جی آپتیموس G ساخته شد و نکسوس 5 هم تقلیدی از ال‌جی G2 بود.

اما با نکسوس 6 همه چیز تغییر کرد و اگر شایعات جدید هم صحت داشته باشند، این دومین بار است که این اتفاق می‌افتد. البته گزارش مذکور مدعی شده است که نام این هندست احتمالا نکسوس 5 (2015) خواهد بود.از آنجایی که تا بحال تمام هندست‌های نکسوسی همزمان با نسخه‌های جدید اندروید آمده‌اند، انتظار داریم که نکسوس جدید را همین پاییز با آمدن اندروید M ببینیم.