چند روز پیش در خبری به ثبت [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]ال جی جی ۴ پرداختیم.ال جی جی ۴ با این رکورد نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رساند.اما جالب است بدانید G4[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]تنها[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]نیست که به کتاب رکوردهای گینس راه پیدا کرده است.در ادامه شما را با ۵[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]هوشمند رکورد شکن آشنا خواهیم کرد.با گجت نیوز همراه باشید.

ال جی جی ۴: رکورد طولانی‌ترین صف سلفی دنیا

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
شرکت ال جی۲۵۰۰ نفر از ساکنان مکزیک را در صفی طولانی دور هم جمع کرد و یک گوشی ال جی جی ۴ را در اختیار آنها قرار داد. این گوشی در مجموع ۷۴۶ عکس سلفی را در مدت دو ساعت ثبت کرد. این افراد موفق شدند در هر یک ثانیه یک عکس سلفی گرفته و رکورد قبلی که به گوشی‌های گلکسی A3 و A5 با ۵۳۱ عکس سلفی بود را شکستند.

گوشی جی ۴ مورد استفاده تمامی ۷۴۶ عکس سلفی را بدون نیاز به شارژ مجدد یا تعویض باتری ثبت کرد. ال جی مدعی بود که گوشی هوشمندش هم چنان توانایی ادامه عکاسی را دارد اما دیگر کسی در صف باقی نمانده بود.
Gionee Elife S5.1: رکورد باریک‌ترین گوشی هوشمند

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
شرکت چینی Gionee موفق شد با تولید گوشی هوشمند منحصر به فرد خود حضور چشم‌گیری در بازار تولید‌کنندگان اسمارت فون‌ها داشته باشد. این شرکت در سپتامبر سال ۲۰۱۴ میلادی، گوشی بسیار باریکی با ضخامت ۵.۱ میلی‌متر به نام Elife S5.1 را با باتری ۶۰۲۰ میلی آمپر ساعت را روانه بازار کرد که برای مدتی رکورد باریک ترین اسمارت فون جهان را در کتاب گینس به خود اختصاص داده بود.
اوپو R5: باز هم رکورد باریک‌ترین گوشی هوشمند جهان

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
شرکت اوپو موفق شد با معرفی R7 با ضخامت ۴.۸۵ میلی‌متر رکورد باریک‌ترین گوشی هوشمند جهان را به خود اختصاص دهد.
HTC One: بزرگترین کاشی انیمیشنی در گوشی هوشمند

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
رکورد شرکت اچ تی سی ارتباطی به میزان فروشش نداشته و یک رکورد هنری است. این شرکت با همکاری China Unicom و Sohu IT یک کاشی انیمیشنی موبایلی متشکل از ۴۰۰ گوشی HTC ONE طراحی کرد که تصاویر متحرک و موارد مشابه را نمایش می‌داد.
LG Optimus 2X: رکورد گوشی هوشمند دو هسته‌ای

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

در سال ۲۰۱۱ میلادی گوشی‌های هوشمند دو هسته‌ای محصولاتی بسیار پیشرفته و مدرن محسوب می‌شدند و Optimus 2X نیز موفق شد به واسطه پردازنده دو هسته‌ای خود وارد کتاب رکوردهای گینس شود.