بنا بر گزارش های اخیر از رسانه های کره جنوبی، سامسونگ در حال تلاش برای معرفی گلکسی S7 در نیمه دوم سال است. قبلاً شنیده بودیم که سامسونگ احتمالاً بخواهد Galaxy Note 5 را برای رقابت با آیفون 6S عرضه کند، اما اخبار شایع شده، نشان می دهند که سامسونگ ممکن است در معرفی Galaxy S7 نیز عجله کند و آن را زودتر از موعد به بازار عرضه کند.
اندروید

Newsis، یک نشریه خبری کره ای به نقل از منابع داخلی اعلام کرده که سامسونگ حدود دو سه ماه زودتر از برنامه اش، شروع به کار بر روی S7 کرده است. بنا بر روال گذشته، سامسونگ پرچم داران سری S خود را در نیمه اول سال معرفی کرده ولی به نظراین بار، به کارخانه سازنده این فرصت را خواهد داد که Galaxy S7 را در اواخر سال 2015 ارائه کند. اگر این خبر صحت داشته باشد، اولین باری خواهد بود که سامسونگ دو گوشی سری S را در یک سال معرفی می کند. توجه به این موضوع که کمپانی سامسونگ معمولاً چرخه تولیدی برابر با 12 ماه دارد، صحت شایعه را به خطر می اندازد، ولی از لحاظ نظری می تواند واقعیت داشته باشد. در واقع کارخانه سازنده موظف شده، برای رقابت با اپل آیفون 6S، خط تولید خود را در نیمه دوم سال، تقویت کند. به جز ارائه زودهنگام S7 و Note 5، خبری مبنی بر معرفی Galaxy S6 edge Plus نیز وجود دارد که جالب به نظر می رسد. اندروید
حتی اگر این شایعات درست باشند، موضوع مهم این است که نبرد بین اپل و سامسونگ بر سر چه چیزهایی خواهد بود و کدام یک برتری خواهند داشت. اخبار منتشر شده از ادعای سامسونگ برای به چالش کشیدن و ضربه زدن به اپل، در بازار اسمارت فون ها سخن می گویند، ولی این را نیز باید در نظر گرفت که مطمئناً اپل هم استراتژی هایی برای مقابله با سامسونگ خواهد داشت. روز گذشته، گزارشی منتشر شد، مبنی بر اینکه انتظار می رود سامسونگ تا پایان سال 2015 بتواند 45 میلیون دستگاه گلکسی S6 و S6 edge را به فروش برساند. همواره بازار اسمارت فون، غیر قابل پیش بینی بوده و باید منتظر اتفاقات جدید و جالب در آینده باشیم.