گوشی های اندرویدی از نظر شخصی سازی و پتانسیل بالا در اضافه کردن امکانات دلخواه، زبان زد خاص و عام هستند. در واقع در اکثر گوشی های اندرویدی قادر خواهید بود با نصب اپلیکیشن های مختلف، امکانات اضافی و جانبی متنوع به عملکرد و تنظیمات گوشی خود اضافه کنید. اپلیکیشن All In One Gestures یکی از اپلیکیشن های موجود در فروشگاه گوگل پلی است که به شما اجازه می دهد برای کنترل اپلیکیشن ها و خود سیستم عامل اندروید، ژست های حرکتی تعریف کنید.
اندروید

ابتدا این اپلیکیشن را دریافت و روی گوشی خود نصب کنید، برای نصب این اپلیکیشن نیاز دارید که سیستم عامل اندروید شما نسخه 4.1 و بالاتر باشد. سپس در مورد فعال سازی سوایپ های مورد نظر از شما سوال پرسیده می شود که می خواهید از کدام یک از لبه های نمایشگر یا چهار گوشه آن برای فرمان دادن استفاده کنید.

اندروید

برای مثال سوایپ کردن از بالا به پایین نمایشگر می تواند برابر با دو بار فشار دادن دکمه Home باشد، سوایپ کردن از چپ به راست می تواند فهرست اپلیکیشن های اخیر را باز کند، سوایپ از سمت راست جستجو را باز خواهد کرد. در این قسمت موارد مختلفی وجود دارد که با انتخاب هر یک می تواند از آن به سود خود استفاده نمایید.

دکمه های سخت افزاری
در All In One Gestures بخش های دیگری نیز وجود دارد که امکان شخصی سازی بیشتری به شما خواهد داد. از طریق Hard Keys خواهید توانست از دکمه های راکر صدا برای بستن اپلیکیشن ها، عوض کردن کیبورد و کنترل مدیا پلیر استفاده کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تنظیمات پیش فرض دکمه برگشت را نیز تغییر دهید.

اندروید

نوار وضعیت
Status Bar بخش دیگر این اپلیکیشن است که با فعال کردن آن می شود با دوبار ضربه زدن روی نوار وضعیت در بالای صفحه نمایشگر کاری متفاوت برای آن تعریف کرد. با استفاده از این روش می توانید گوشی خود را آن طور که دوست دارید تنظیم کنید و به کار گیرید که البته برای فعال کردن بعضی از این امکانات نیاز است به All In One Gestures دسترسی امنیتی اضافی در تنظیمات داده شود.

اگر چه اپلیکیشن All In One Gestures رایگان است اما اقدام به نمایش بنرهای تبلیغاتی می کند که ممکن است برای شما آزار دهنده باشند، البته با پرداخت هزینه این تبلیغات از برنامه حذف می شوند. ابزارهای مشابه دیگری نیز وجود دارند برای مثال با نصب برنامه های iGest و Wave Launcher ژست های حرکتی مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد، ژست هایی که ارزش نصب کردن را خواهند داشت.

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]