گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج سامسونگ که این روزها غوغای زیادی در بازار به پا کرده اند، اکنون به فروش 10 میلیون واحدی در سراسر جهان دست یافتند. این خبر را یکی از مسئولان این شرکت در رسانه های کره ای اعلام کرده است. در این خبر تاریخ دقیقی برای پشت سر گذاشتن 10 میلیون فروش ذکر نشده است اما به نظر می رسد این آمار پس از یک ماه یا کمی بیشتر از زمان عرضه این گوشی ها به دست آمده است.
گلکسی اس 5، پرچمدار سال گذشته سامسونگ، سال گذشته فروش 10 میلیون واحدی را در مدت زمان 25 روز تجربه کرد که نشان می دهد با وجود اقبال عمومی بسیار خوبی که دو پرچمدار جدید سامسونگ با آن مواجه شده اند باز هم نتوانسته اند این رکورد را تغییر دهند. البته باید دقت داشته باشید که ما در مورد فروش عمده این اسمارت فون ها صحبت می کنیم که با آمار حقیقی اسمارت فون هایی که کاربران خریداری کرده اند متفاوت است.

اندروید

این شرکت با اعلام خبر فروش 10 میلیون واحدی احتمالا به دنبال ثابت کردن هدفمند بودن برنامه خود برای دستیابی به فروش 70 میلیون دستگاه، که پیش از این پیش بینی کرده بود است. به هر حال تا کنون بخش کوچکی از این پیش بینی به واقعیت پیوسته است اما هنوز فرصت زیادی باقی است. این آمار از طرف دیگر نشان می دهد که پیش بینی ها در مورد فروش کم پرچمداران سامسونگ در کره، ظاهرا حقیقت دارد.

سامسونگ در این دو گوشی با استفاده از بدنه ای از فلز با روکش شیشه در کنار مشخصات بالا همچون دیگر پرچمداران خود توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. این شرکت، همچنین، این دو گوشی را در رنگ های جدید آبی کهکشانی و سبز زمردی نیز روانه بازار کرده است. به هر حال باید صبر کرد و دید آیا با این تمهیدات سامسونگ به فروش 70 میلیونی خواهد رسید؟

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]