هنگامی که کمپانی سونی دو پرچمدار Xperia Z1 و Xperia Z2 را فقط به فاصله ۶ ماه معرفی و روانه بازار کرد، انتقاد بسیاری از کاربران و کارشناسان را بر انگیخت. هیچ کاربری دوست نداشت پرچمداری را که پول هنگفتی برای خریدش پرداخت کرده تنها طی ۶ ماه به یک گوشی قدیمی تبدیل شود که این اتفاق برای Xperia Z1 افتاد. کمپانی ال جی طی اقدامی عجیب از سیاست های سونی نیز پیشی گرفته و هم اکنون خود را آماده معرفی یک پرچمدار جدید می کند! همانطور که می دانید LG G4 هنوز در بسیاری از بازارهای مهم از جمله ایالات متحده عرضه نشده و این در حالیست که پرچمدار جدیدی به زودی جای آن را خواهد گرفت.
به نقل از Focus Taiwan یکی از مقامات رسمی ال جی شایعه معرفی یک پرچمدار جدید در نیمه دوم سال جاری را تایید کرده است. البته در ماه مارس مدیر عامل ال جی آقای Cho JunHo اعلام کرده بود که به زودی محصول جدیدی جدا از سری G عرضه خواهد شد که برتری هایی نسبت به این سری داشته و به نقلی پرچمدار پرچمداران خواهد بود. شایعات حاکی از آن است که این اسمارت فون ادامه دهنده راه LG G Pro 2 خواهد بود که به منظور رقابت با سری موفق Galaxy Note سامسونگ وارد بازار می شود.

اندروید

دو رقیب کره ای در همه زمینه ها از لوازم خانگی گرفته تا تلویزیون و اسمارت فون ها نیز با یکدیگر رقابت می کنند که هم اکنون فبلت ها نیز به حوزه های رقابتی این دو افزوده شده اند. Focus Taiwan اذعان داشت که هنوز سخت افزار خاصی برای این فبلت در نظر گرفته نشده و هر تصمیمی ممکن است درباره آن گرفته شود.

چند روز پیش فبلتی میان رده به نام G4 Stylus (G Stylo) که از نسخه های جانبی LG G4 محسوب می شود، روانه بازار شد اما قطعا یک میان رده نمی تواند رقیب قدرتمندی برای گلکسی نوت ۵ یا حتی نوت ۴ باشد!

به نظر شما ال جی می تواند بازار فبلت ها را از چنگ سامسونگ در آورد و به رقیبی جدی برای این کمپانی تبدیل شود؟!

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]