توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: باز گردانی گوشی ساف بریک شده lg مدل l70 d325

1. باز گردانی گوشی ساف بریک شده lg مدل l70 d325

کاربر پویا
      fithamed آنلاین نیست. fithamed آواتار ها

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

با سلام امروز آموزش باز گردانی گوشی ساف بریک شده lg مدل l70 d325 رو براتون میزارم اول از همه اینو بگم که این روش امتحان نشده و اگر کسی امتحان کرد بگه تا بقیه کابران هم بفهمن اگه امتحان کردین و درست نشد باید دیگه با باکس اختاپوس این فایل هایی که براتون میزارم فلش بزنید تو گوشی. اول درایور گوشی باید نصب باشه دوم اینو دانلود کنید

کد:
      http://www.4shared.com/zip/V30JOy04ce/LG_Laf_Recovery_Multitool_v12.html
      فایل هارو روی دکستاپ pc توی یه پوشه اکسترکت کنید داخل پوشه یه فایل به اسم laf.img باید با چند تا فایل دیگه باشه که شما اون فایل laf.img رو تو گوشی فلش میزنید و محیط دانلودیگ بر میگرده و شما یه بار رام رسمی فلش میزنید گوشی درست میشه.
      حالا آموزش فلش زدن فایل laf.img :
      برای فلش زدن این فایل باید گوشی رو تو حالت دانلود مد ببرید (دکمه افزایش صدا رو بگیرید و به usb کانکت کنید) ولی گوشی که حالت دانلودینگ نداره پس به حالت
      fastboot میره و منتظر دستور شما میمونه حالا روی پوشه ای که در دکستاپ اکسترکت کردین دکمه شیفت کیبورد رو بگیرید و روی پوشه راست کلیک کنید بعد گزینه open command window here رو انتخاب کنید میبینید که صفحه cmd باز میشه حالا باید این دستورو توش بزنید تا دانلود مد برگرده fastboot flash laf.img این دستور فایل
      laf.img رو تو گوشی فلش میزنه بعد از فلش اگه گوشی ری استارت شد و به حالت دانلودیگ رفت یه رام رسمی (بهتره ورژن v10b یا v10g باشه) فلش بزنید تا درست بشه اگه نرفت usb رو در بیارید بعد باطری رو در بیارید و دوباره باطری رو سر جاش بزارید و گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرید بعدش فلش کنید
      تمام تبریک میگم گوشی شما درست شد اگه کسی مشکل داشت بگه تا کمکش کنم.

کاربر جدید
      a.t.f آنلاین نیست. a.t.f آواتار ها

تشکر کرده
      5
      سیم کارت

عزیز وقتی دستور fastboot flash laf.img
      میزنم ارور cannat determine image filename for ,laf.img
      میده و هیچ حرکتی نمیکنه
      امکان داره از دستور باشه؟
      چون من این دستور دادم
      fastboot flash recovery laf.img
      فلش انجام شد اما دانلود مود برنگشت.

3. 1
      RSBRSB
      کاربر پویا

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

شما دو راه برای باز گرداندن دانلود مد دارید اول اینکه فایل laf.img ممکن هست ایراد داشته باشه پس از فایل laf.img خودتون استفاده کنید این فایل فقط یک بار قابل استفاده هست یعنی شما وقتی بوت لودر گوشی رو باز میکنی این فایل رو بهت میده و دیگه نباید دو باره اونو استخراج کنی چون برای بار بعدی این فایل دیگه سالم نیست حالا اگر شما اون فایل سالم رو دارید یه بار دیگه امتحان کن ببین چی میشه اگه نشد باید با باکس درستش کنی راستی برای دستور فلش هم باید ادرس دقیق فایل laf.img رو بهش بدی و اگر نه ارور میده فایل laf.img باید داخل همون پوشه ای که دانلود کردی باشه.

کاربر پویا

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

بیا دوست عزیز اینم یه فایل iaf.img ولی نمیدونم به گوشیت بخوره یا نه چون این فایل مال lg l70 ms323 هست
      کد:
      https://mega.co.nz/#!5h93lRyJ!3T_woM7e2W8xB8jNA4MPsSaOfEPe1cNhIzClv2aCHH4
      به احتمال زیاد بخوره

کاربر جدید

تشکر کرده
      5
      سیم کارت

گلم ممنون از زحمتت.
      من فایلی که شما گذاشته بودید امتحان کردم خودم فایل نداشتم .
      میشه دستور فلش رو بنویسی من عین همون رو وارد کنم...
      در ضمن بردم گارانتی توی بازار موبایل برای باکس زدن میگن نرم افزارش رو نداریم جائی برا دانلود هست یا همین فایله که برای دانود گذاشتید؟
      فایل جدید هم دانلود کردم با این دستور fastboot flash recovery laf.img
      کامل نصب شد اما متاسفانه خبری از دانلود مود نیست.
      اگه روش دستور flash اشتباه محبت میکنی درستش رو برام بنویسی.
      آخه با دستور پیغام اولت ارور میده.

7. 1
      RSBRSB
      کاربر پویا

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

توی انجمن های خارجی هر چی در باره این مدل بخوایی پیدا میکنی راستش من تا همین حالا توی نت گشتم برای دستور فلش ولی پیداش نکردم حالا شما بگرد شاید پیداش کنی چون من قبلا با همین روش دانلود مد رو برگردوندم ولی فکر کنم دستور فلش درست باشه.بازم برات میگردم.

کاربر جدید

تشکر کرده
      5
      سیم کارت

حامد جان خیلی آقائی...اندروید
      درد و بلات بخور تو سر گارانتی مدیا پردازش اندروید
      با دریافت هزینه هم حاضر به درست کردنش نشدن...

10. 1
      RSBRSB
      کاربر پویا

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

دوست عزیز هر چی در باره ی گوشیت می خوایی توی این انجمن هست فقط مدل گوشیت رو توی انجمن سرچ کن
      کد:
      http://androidforums.com

کاربر جدید

تشکر کرده
      5
      سیم کارت

دوستان سلام :
      من تقریبا یک ماه با سافت بریک شدن گوشی l70 دو سیم کارت خودم درگیر شدم .
      وقتی خواستم سیانوژن روش نصب کنم متاسفانه سافت برک شد.
      چون بوت لودر هم آنلاک شده بود نمیتونستم رام اصلی رو برگردونم .
      بردم گارانتی توی بازار موبایل گفت هیچ کاری نمیشه انجام داد گوشی مرخصه...
      بردم تعمیرکارهای علاءالدین تمام کسائی که کارشون lg بود گفتن دیگه کارش تمومه...
      روش [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] رو امتحان کردم نشد....
      امروز به سرم زد همین روش رو دوباره امتحان کردم اما به روش ابتکاری..
      اول از سایتی که [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] گذاشته ی LAF مخصوص گوشی رو گرفتم ..
      بعد گوشی رو به حالت سافت بوت بردم طبق آموزش بالا..
      این دستور رو اجرا کردم.
      fastboot flash recovery laf.img
      و روی گوشی نوشت فایل رایت شد.
      کابل رو جدا کردم . باتری رو جدا کردم بعد از 20 ثانیه باطری رو گذاشتم.
      دکمه ولوم بالا و پاور رو همزمان گرفتم تا آرم LG اومد پاور رو یک لحظه رها کردم بلافاصله دوباره گرفتم
      وارد ریست فکتوری شد دستور ریست رو YES کردم صحفه گوشی خاموش شد با دانلودینک اورجینال
      بالا اومد کابل USB رو نصب کردم با فلش تولز آخرین رام رو ریختم گوشی خیلی عالی بالا اومد.

بابت راهنمائی تمام دوستان به خصوص
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] سپاسگزارم.....اندرویداندرویداندروید

کاربر پویا

تشکر کرده
      10
      سیم کارت

دوستان عزیز اینو بگم که کاملترین نسخه از رام رسمی این گوشی نسخه v10 b هستش این نسخه خیلی راحت روت میشه اما نسخه های دیگه مثل v10g که برای خاور میانه هست به سختی روت میشه اگر کسی راهنمایی در باره روت کردن این مدی خواست ساده ترین روش ممکن رو براش میگم موفق باشین.

14. 1
      RSBRSB
    صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش