روز گذشته ال‌جی درنهایت گوشی پرچم‌دار خود به نام g4 را به‌عنوان اولین گوشی که از بدنه چرمی بهره می‌برد، معرفی کرد. بااین‌حال، همان‌طور که می‌دانید g4 اولین گوشی هوشمند اندرویدی نیست که از چرم در طراحی آن استفاده‌ شده است. بلافاصله پس از این که ال‌جی از g4 پرده برداری کرد، موتورولا در توییتر به ما یادآوری کرد که در سال ۲۰۱۴ موتو x و موتو ۳۶۰ را با به‌صورت سفارشی با بدنه چرم اصل معرفی کرده است.
درست مثل موتورولا که نسخه چرمی موتو x را با قیمت ۲۵ دلار گران‌تر به فروش می‌رساند، ال‌جی هم به نظر می‌رسد هزینه بیشتری برای g4 چرمی در نظر گرفته است. با این‌ حال ما هنوز نمی‌دانیم که g4 همراه بدنه پشتی چرمی دقیقا چه قدر هزینه خواهد داشت. همچنین، ال‌جی تاریخ انتشار دقیقی برای گوشی هوشمند گل سرسبد جدید خود اعلام نکرده است، اما می‌دانیم که این گوشی از ماه می در سراسر جهان عرضه خواهد شد.
این نکته قابل‌ ذکر است چرمی که در پشت ال‌جی g4 استفاده‌شده است، دارای دو دوخت در وسط است، بدین ترتیب نسبت به موتو x یک احساس متفاوت بصری از چرم به شما می‌دهد. می‌توانید در زیر نگاهی به تصاویر هر دو گوشی بیندازید و به ما بگویید از نظر شما کدام‌یک بهتر است!