اگر بازی‌های سبک اکشن را دوست دارید و می‌خواهید با استفاده از اسلحه‌هایی که در اختیارتان است، دنیا را از دست متجاوزین بیگانه نجات دهید، بازی Random Heroes 3 برای شما ساخته شده است. با ۷۵ مرحله بازی و ۲۵ شخصیت مختلف که اسلحه‌های گوناگونی دارند، می‌توانید به خوبی به هدف خود برسید.

بازی با ترکیبی از پازل‌ها و روبوت‌ها می‌تواند خیلی سرگرم کننده باشد. اینطور نیست؟ Machinata برای اینکه توانایی شما را در حل مشکلات امتحان کند، در ۶۰ مرحله بازی تعداد زیادی پازل دارد. اگر بتوانید تمام پازل‌ها و چالش‌های مراحل مختلف را با موفقیت پشت سر بگذارید، برای هر مرحله یک ستاره دریافت می‌کنید.

کمپانی ژاپنی Squire Enix، این هفته بازی Tomb Rider را در گوگل‌پلی قرار داد. اگر با پلی‌استیشن بزرگ شده‌اید و ساعت‌های بی‌شماری را که با این بازی به سر برده‌اید به یاد دارید، خوشحال خواهید شد! حالا می‌توانید هر جا که می‌روید با گجت اندرویدی خود تومب‌ریدر بازی کنید!

DomiNations - 5DomiNations یک بازی استراتژیک و درباره دست‌یابی به عنوان قوی‌ترین ملیت زمین است. در این بازی هفت ملیت متفاوت وجود دارد که می‌توانید با انتخاب آن‌ها، شهر و کشور خودتان و همچنین تجهیزات دفاعی و نظامی را ایجاد کنید و به تقویت‌شان بپردازید. این بازی قابلیت اجرا به‌صورت گروهی و تک‌نفره را نیز دارد.