توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: dummysprite robot clash of clans

1. dummysprite robot clash of clans

کاربر پویا
      kingmaxi24 آنلاین نیست. kingmaxi24 آواتار ها

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

سلام خیلی وقت بود دنبال یه برنامه روبوت برای کلش بودم تا همین چن روز پیش تو یه سایت این برنامه رو دیدم که ملت میفروختن...!!! اما این برنامه نیاز به خرید نداره بلکه شما میتونید با invite code برای خودتون اعتبار جمع کنین.واحد اعتبار برنامه beans هست و 120 دقیقه هم رایگان میتونید استفاده کنید و از اون به بعد هر روز براتون 10 beans آب میخوره که با اینوایت کد میتونید اعتبار خودتونو افزایش بدید.
      کسی که کد اینوایت رو وارد میکنه 30 beans و اینوایت کننده هم 50 beans گیرشون میاد.

دوستان اگر مایل بودن اینم اینوایت کد من هستش:223384

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      در آخر هم بگم دوستان من همین امروز با ایت برنامه آشنا شدم و تستش کردم.

اینم لینک:

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

ahmade آنلاین نیست. ahmade آواتار ها

تشکر کرده
      3
      سیم کارت

یعنی یه جور هکه منابعه ؟

اگه باشه .......اندروید

کاربر پویا
      ali.apktops آنلاین نیست. ali.apktops آواتار ها

تشکر کرده
      505
      سیم کارت

خدایی منم کلش بازی میکنم ولی اینجور تخصصی دنبال این روبوت و بیدار باش و گیفت کارت و... نیستم.این بازی ب عنوان ی سرگرمی خوبه .تو همه ی فروم های سایت ها حداقل چندتا بحثی در مورد این بازی هس و خیلی ها سایت های ایرانی ساختن برا این بازی... ولی حس میکنم داره از حدش بالا میره و این خوب نیس
      اندروید

کاربر پویا

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ahmade
      یعنی یه جور هکه منابعه ؟

اگه باشه .......اندروید
      این هک نیست .خودش خودکار دونیت میکنه و اتک میده.

- - - Updated - - -

نوشته اصلی توسط ali.apktops
      خدایی منم کلش بازی میکنم ولی اینجور تخصصی دنبال این روبوت و بیدار باش و گیفت کارت و... نیستم.این بازی ب عنوان ی سرگرمی خوبه .تو همه ی فروم های سایت ها حداقل چندتا بحثی در مورد این بازی هس و خیلی ها سایت های ایرانی ساختن برا این بازی... ولی حس میکنم داره از حدش بالا میره و این خوب نیس
      اندروید
      با حرفت موافقم من خودمم هم از این استفاده نمیکنم فقط گذاشتم که بعضیا دارن میفروشن اینو زورم اومد اندروید

کاربر پویا

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

دوستانی که بازی ها و برنامه ها رو mod میکنن میتونین اینو کرک کنین؟؟

کاربر جدید
      alireza6109 آنلاین نیست. alireza6109 آواتار ها

تشکر کرده
      0
      سیم کارت

باهاش چی میشه کرد

کاربر پویا

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط alireza6109
      باهاش چی میشه کرد
      خودش دونیت میکنه و خودش اتک میده براتاندروید

کاربر جدید
      dummysprite آنلاین نیست. dummysprite آواتار ها

تشکر کرده
      4
      سیم کارت

ربات هوشمند DummySprite چیست؟ ربات هوشمند دامی اسپرایت چیست؟

با سلام خدمت کاربران گرامی ، سایت دامی اسپرایت دات آی آر .
      در اینجا می خواهیم شما را با ربات هوشمند Dummy Sprite آشنا کنیم. در ابتدا توجه کنید تنها وب سایت معتبر و نماینده رسمی Dummy Sprite در ایران سایت ما بوده است ، پس لطفا مواظب افراد متقلب باشید. برای مشاهده و اطمینان خاطر کافیست وارد سایت اصلی DummySprite.com شوید و نماینده های رسمی را مشاهده کنید.

و حالا بریم سراغ آشنایی شما عزیزان با ربات هوشمند Dummy Sprite ، این نرم افزار بسیار حرفه ای و کار آمد می باشد و ما مفتخریم که تنها نمایندگی رسمی این نرم افزار را در ایران دریافت نموده ایم تا به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم. این ربات هوشمند قادر است به صورت اتوماتیک و هوشمندانه تمامی وظایف شما را انجام دهد. در حال حاضر این ربات تنها برای بازی Clash Of Clans قابل استفاده می باشد ولی بزودی بعد از ارائه نسخه iOs ، بازی های دیگر هم اضافه خواهد شد. شما با استفاده از این ربات قادر به مدیریت اتوماتیک بازی Clash Of Clans هستید ، به طوی که دیگر نیاز نیست ساعت ها وقت اتک زدن و افزایش لول بازی را انجام دهید. تمامی این کار ها به عهده ربات ما می باشد و شما می توانید استراحت کنید یا به کار های دیگر خود برسید.توجه کنید که این نرم افزار مخصوص گوشی و تبلت های اندرویدی روت شده می باشد . ولی شما می توانید به راحتی با نصب شبیه ساز اندروید در کامپیوتر یا لپ تاپ خود از این برنامه استفاده ببرید.
      قابلیت های کلیدی نرم افزار برای بازی Clash Of Clans عبارت اند از :
      آنلاین بودن شما در بازی و غارت نشدن
      ساختن اتوماتیک انواع سرباز ها طبق دستور شما
      دونات خوکار و دریافت نیرو از کلن
      اتک زدن به صورت اتوماتیک
      فول کردن روزانه منابع طلا ، اکسیر و دارک
      بیکار نبودن کارگر ها
      آپگریت خودکار دیوار ها در صورت فول شدن
      بالا بردن کاپ شما
      و …

برای دریافت نرم افزار و تست برنامه از طریق لینک زیر اقدام به دانلود کنید. سپس در برنامه عضو شده و وارد بازی شوید.اما توجه فرماید شما تنها ۳۰ دقیقه قادر به تست نرم افزار هستید و برای استفاده مداوم از برنامه شما نیاز به[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] دارید!

>> [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      >> حجم : ۱۹ مگابایت

کاربر جدید
      mory آنلاین نیست. mory آواتار ها

تشکر کرده
      0
      سیم کارت

سلام موقع اینوایت کد شما رو که میزنم میزنه یوزر نیم و پسورد میخاد اونجا رو چی پر کنم بعد لطفا بگین چطوری داخلش حساب درست کنم که واردش بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟ وکد اینوایت های زیادی از دیگران بفرستید

کاربر جدید
      dummysprite آنلاین نیست. dummysprite آواتار ها

تشکر کرده
      4
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط mory
      سلام موقع اینوایت کد شما رو که میزنم میزنه یوزر نیم و پسورد میخاد اونجا رو چی پر کنم بعد لطفا بگین چطوری داخلش حساب درست کنم که واردش بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟ وکد اینوایت های زیادی از دیگران بفرستید
      با سلام خدمت کاربر گرامی mory ،
      شما در هنگام نصب برنامه ، ابتدا و اولین کاری که باید بکنید این است که وارد پروفایل خود شوید و یا ثبت نام نمایید. برای ثبت نام در برنامه ، در قسمت ورود به اکانت ، گزینه ثبت نام در زیر نوشته شده است و سپس شما با انتخاب یک یوزر و پسورد ، برای خود ثبت نام را آغاز می کنید و بعدش می توانید وارد پروفایل خود شوید و به تست برنامه بپردازید.
      سپس بعد از 120 دقیقه ، در صورت رضایت می توانید از سایت دامی اسپرایت دات آی آر ، اکانت ماهیانه تهیه کنید و از برنامه لذت ببرید.

با تشکر

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش