پس از ورود پرندگان خشمگین به دنیای بازی‌ها، حیوانات و به خصوص پرندگان جای خود را در دل گیمرها باز کرده‌اند و هر روز شاهد ساخته شدن بازی‌هایی تفننی و سرگرم کننده هستیم که شخصیت‌های اصلی آنها پرندگان است. Egg Shoot (اگ شوت) نیز یکی از همین بازی‌هاست، اما در این بازی اندرویدی پرندگان و مرغ‌ها بیش از آنکه شخصیت اصلی بازی باشند، چالشی برای شما محسوب می‌شوند!

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ در این بازی وظیفه دارید تخم مرغ‌هایی که همین مرغ‌ها تولید می‌کنند را سر جای خود بنشانید. اما چگونه؟ زمانی که مرغ‌ها تخم می‌گذارند، تخم مرغ‌ها از لوله‌های خاصی عبور می‌کنند و ناگهان به بیرون پرتاب می‌شوند. اکنون شما باید با ضربه زدن به آن‌ها، مانع از شکستن‌شان شوید و آن‌ها را سر جای خود بنشانید. این همان هسته اصلی بازی است که هر چه جلوتر بروید مخلفات آن بیشتر می‌شود. به عنوان مثال پس از طی چند مرحله، مرغ‌هایی به بازی اضافه می‌شوند که به جای تخم مرغ، بمب تولید می‌کنند و شما باید حواس‌تان باشد که به آنها ضربه نزنید. اضافه شدن امکانات و پیروزی‌ها نیز از جمله مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

بازی از نظر هنری و گرافیکی مورد قبول است، اما این به معنای این نیست که فوق العاده است. چرا که محیط‌های طراحی شده در هر مرحله از نظر رنگ بندی و لعاب چندان هم چنگی به دل نمی‌زند و بیشتر از همه طراحی فانتزی المان‌ها است که بازی را از نظر هنری زیبا جلوه می‌دهد. اما مهم‌ترین ویژگی بازی، معتاد کننده بودن آن است. گوناگونی و تنوع در روند بازی سبب شده است که هرگز از انجام اگ شوت احساس خستگی نکنید و به این ترتیب اوقات فراغت و یا بیکاری خود را با این بازی پر کنید. با وجود اینکه این بازی چندان به اندازه دیگر بازی‌های اندرویدی سر و صدا نکرده است، اما می‌تواند به اندازه همان بازی‌ها سرگرم کننده و دوست داشتنی باشد.