توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 20 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 192

موضوع: آموزش روت و نصب ریکاوری و کاستوم رام بر روی Huawei G610***اختصاصی Apktops***

kamyabfm آنلاین نیست. kamyabfm آواتار ها

تشکر کرده
      7
      سیم کارت

\سلام دوستان. این اولین پست من هست و امیدوارم که مفید باشه
      در ضمن من تا به حال اینطور پستی در هیچ سایتی ندیدم و همچنین همه ی این کارها که در ادامه گفته میشه توسط خودم تست شده.
      توجه : اول از همه چیز باید بگم که تمام این آموزش ها بر روی گوشی Huawei G610 U-20 تست شده !

آموزش روت : برای روت کردن این گوشی راه های زیادی وجود داره که من دو راه رو پیشنهاد میکنم:

1- روت کردن گوشی بدون نیاز به کامپیوتر توسط برنامه ی Framaroot
      کد:
      http://s5.picofile.com/file/8136478418/Framaroot_1_9_3.apk.html

2- روت کردن گوشی با کامپیوتر توسط برنامه ی VRoot
      کد:
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      آموزش نصب ریکاوری CWM : برنامه MtkDroidTools رو دانلود و استخراج کنید
      کد:
      http://s5.picofile.com/file/8136481592/MtkDroidTools_v2_5_3.zip.html

وارد برنامه شوید سپس گوشی خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید (توجه کنید که در تنظیمات گوشی تیک Usb Debugging رو زده باشید همچنین از نصب درایور گوشی اطمینان حاصل کنید)
      وقتی که گوشی رو وصل کرد در برنامه سمت چپ و پایین باید چراغ سبز روشن شود در غیر اینصورت روی Root کلیک کنید تا چراغ سبز شه
      داخل برنامه از
      IMEI/NVRAM بکاپ بگیرید سپس وارد تب Root-Backup-Recovery بشید و روی گزینه ی backup کلیک کنید تا از کل گوشی بکاپ بگیره
      (اگر گوشی بوت لوپ شد باید IMEI/NVRAM رو ریستور کنید)
      در قسمت Recovery and boot سمت راست گزینه ی وسط رو انتخاب کرده و سپس روی Recovery and boot کلیک کنید تا ریکاوری نصب شهاندروید
      توجه : برای رفتن به حالت ریکاوری باید گوشی رو خاموش کنید و سپس سه دکمه ی ولوم بالا و پایین و پاور رو نگه دارید تا و تا موقعی که به محیط ریکاوری نرفته اید ول نکنید)

روش دیگری هم برای نصب ریکاوری با استفاده از MobileUncleTools وجود داره و با استفاده از این برنامه میشه ریکاوری اصلی گوشی رو هم باز گردانی کرد که در ادامه توضیح میدم

آموزش نصب CWM-نصب و بازگردانی ریکاوری اصلی گوشی توسط برنامه Mobile Uncle Tools : قبل از شروع باید بگم که پیشنهاد میکنم از این برنامه فقط برای نصب و بازگردانی ریکاوری اصلی گوشی استفاده کنید چون با نصب CWM توسط این برنامه ممکنه دچار بوت لوپ شید که ارزششو نداره !
      ابتدا برنامه Mobile Uncle Tools رو دانلود و نصب کنید
      کد:
      http://s5.picofile.com/file/8136505526/HUAWEI_G610_U20_CWM_Recovery.img.html

نصب CWM :
      فایل زیر رو دانلود کنید و در مسیر Sdcard/root کپی کنید
      حالا وارد برنامه Mobile Uncle Tools بشید و وارد Recovery update بشید سپس فایل Recovery که قبلا در sdcard/root قرار دادید رو انتخاب کنید و گوشی رو ریست کنید(باز هم میگم که این روش رو پیشنهاد نمیکنم).
      تمام
      نصب و بازگردانی ریکاوری اصلی گوشی: برای اینکار همانند نصب CWM عمل میکنیم :
      فایل زیر رو دانلود کنید و در مسیر Sdcard/root کپی کنید
      کد:
      http://s5.picofile.com/file/8136517476/09_recovery.img.html

حالا وارد برنامه Mobile Uncle Tools بشید و وارد Recovery update بشید سپس فایل Recovery که قبلا در sdcard/root قرار دادید رو انتخاب کنید و گوشی رو ریست کنید
      تمام
      روش جدید نصب ریکاوری با SP Flash tools: ابتدا برنامه Update extractor رو از این پست دریافت کنید و طبق آموزش ریکاوری رو استخراج کنید:
      کد:
      http://forum.apktops.ir/thread3929.html
      حالا برنامه SP Flash Tools رو دریافت کنید:
      کد:
      http://d-h.st/w6v
      همچنین فایل MT6589_Android_scatter_emmc دریافت کنید:
      کد:
      http://s5.picofile.com/file/8141824984/MT6589_Android_scatter_emmc.txt.html

خب حالا برنامه SP Flash Tools رو یه جا مثل دسکتاپ استخراج کنید. در دسکتاپ یه پوشه بسازید و فایل
      MT6589_Android_scatter_emmc رو در اون بریزید. حالا استوک ریکاوری یا کاستوم رام مورد نظر رو در همین پوشه دلخواه بریزید.حالا برنامه SP Flash Tools رو باز کنید و در قسمت scatter-loading پوشه دلخواهی که ساختید رو پیدا کنید و فایل MT6589_Android_scatter_emmc رو انتخاب کنید.حالا کادر جدیدی در قسمت پایین ایجاد میشه.قسمت Recovery رو تیک برنید و سپس در قسمت بالای برنامه روی دانلود کلیک کنید و yes بزنید.حالا گوشی در حالی که خاموش هست باطریشو در بیارید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و یک بار دکمه ولوم پایین رو فشار بدهید و بار دیگر برای چند ثانیه نگه دارید و رها کنید تا ریکاوری فلش بشه و کادر سبز رنگ ظاهر بشه. تمام

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      دوستان برای دانلود آخرین نسخه رام MiUi به لینک زیر مراجعه کنید.البته معمولا این رام ها برای گوشی Huawei G610-u00 هست اما نگران نباشید آموزش نصب کاستوم رام های این مدل بر روی مدل دیگر این گوشی یعنی u-20 رو هم خواهم گذاشت!
      کد:
      http://en.miui.com/download-131.html

آموزش نصب رام مدل u-00 روی مدل u-20:
      کد:
      http://forum.apktops.ir/thread4161.html

کاستوم رام MiUi 4.6.2 V5 (اندروید ۴.۲.۱):
      کد:
      https://yadi.sk/d/TBnbv2PUSAazY

جدید :کاستوم رام MiUi 4.8.22 V5 (اندروید 4.2.1):
      کد:
      https://yadi.sk/d/K_U-JMMGaUwAF
      آموزش فلش ردن کاستوم رام : فایل بالا رو در sdcard بریزید و وارد محیط ریکاوری بشید . وقتی که وارد محیط ریکاوری شدید اینکارها رو انجام بدید (پیشنهاد میکنم باطری گوشی کاملا پر باشه) :
      1- Wipe data/factory reset
      2- Wipe cache partition
      3- وارد گزینه Advanced بشید و اینکارها رو انجام بدید : 4- Wipe Dalvik cache
      5- Wipe Battery Stats
      حالا گزینه Go Back رو بزنید و وارد گزینه install zip from sdcard بشید و گزینه choose zip from sdcard رو انتخاب کنید و فایل زیپ کاستوم رام رو پیدا کنید و فلش بزنید.

تشکر یادت نره اندروید

پایان

ویرایش توسط kamyabfm : 09-22-2014 در ساعت 12:36 PM دلیل: اضافه شدن نسخه جدید رام MiUi

ناظر کل سایت
      .:JALAL:. آنلاین نیست. .:JALAL:. آواتار ها

تشکر کرده
      1,071
      گوشی اول

Samsung Galaxy S5
      گوشی دوم

Sony Xperia T2 Ultra dual
      رام گوشی اول

5
      رام گوشی دوم

5
      سیم کارت

Moved انتقال یافت

لینک دانلود داخل تگ قرار بده

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

کاربر پویا
      nabiollah آنلاین نیست. nabiollah آواتار ها

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

آیا این رام از سیم دو هم پشتیبانی میکند؟؟
      چرا بعضی از گوشیهای دوسیم کارت هواوی بعد از نصب کاستوم رام سیم دو رو نمیشناسند با اینکه رام ها دوسیمه هستند؟
      الهی آمدم ردم مکن ******** آتشینم کرده ای سردم مکن
      ارسالی از نبی الله شیخی ([فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ])

تشکر کرده
      7
      سیم کارت

بله دوست عزیز از دو سیم کارت پشتیبانی می کند
      در مورد سوال بعدیتون اطلاعی ندارم

کاربر جدید
      kjhjkbjkb آنلاین نیست. kjhjkbjkb آواتار ها

تشکر کرده
      6
      سیم کارت

سلام این رام اندروید به چه ورژنی آپدیت میکنه
      واسه نصب رام کاستوم انلاک بودن بوت لودر لازم نیس؟؟ اشاره نشده بش؟؟اندروید

تشکر کرده
      7
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط kjhjkbjkb
      سلام این رام اندروید به چه ورژنی آپدیت میکنه
      واسه نصب رام کاستوم انلاک بودن بوت لودر لازم نیس؟؟ اشاره نشده بش؟؟اندروید
      سلام. ورژن رام ۴.۱.۲ هست. درباره ی بوت لودر باید بگم که در هیچ سایتی تا به حال ندیدم که درباره ی بوت لودر این گوشی صحبت کرده باشند و تمام این کارها بدون باز و بسته بودن بوت لودر عملی است (تست شده توسط خودم)

کاربر جدید
      kjhjkbjkb آنلاین نیست. kjhjkbjkb آواتار ها

تشکر کرده
      6
      سیم کارت

ممنون از پاسخگوییت دوست عزیز اندروید

8. بالا نیامئن گوشی Huawei g610 u20

کاربر جدید
      sidkala آنلاین نیست. sidkala آواتار ها

تشکر کرده
      5
      آقا من یه لطی کردم رفتم باMobileuncletool یه ریکاری خرابو نصب کردم حالا دیگه نه لوگو هواوی بالا یاد نه محیط ریکاوری!وقتیم گوشرو روشن میکنم پشت سر هم ریستارت میشه و هیچیم رو صفحه نشون نمیده!!!!!!!!!!!!!
      من چه باید کنم
      تو روبه خدا کمکم کنید
      گوشیم دیه بالا نماد

تشکر کرده
      7
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط sidkala
      آقا من یه لطی کردم رفتم باMobileuncletool یه ریکاری خرابو نصب کردم حالا دیگه نه لوگو هواوی بالا یاد نه محیط ریکاوری!وقتیم گوشرو روشن میکنم پشت سر هم ریستارت میشه و هیچیم رو صفحه نشون نمیده!!!!!!!!!!!!!
      من چه باید کنم
      تو روبه خدا کمکم کنید
      گوشیم دیه بالا نماد
      رم گوشی رو با FAT 32 فرمت کنید (از طریق کامپیوتر) . بعد از فرمت در رم یک پوشه به اسم dload بسازید و در این پوشه رام رسمی گوشیتونو رو که با فرمت APP. هست بریزید. و رم رو داخل گوشی بزارید.در حالی که گوشی خاموش هست سه دکمه ی ولوم بالا و پایین و پاور رو همزمان بگیرید تا زمانی که پیغام نصب آپدیت بیاد.
      اگر رام نصب نشد باید از برنامه MTK droid tools استفاده کنید و imei/nvram رو ریستور کنید تا گوشی بالا بیاد.حالا نمیدونم شما طبق آموزش از imei/nvram بکاپ گرفتید یا نه.

کاربر جدید
      sidkala آنلاین نیست. sidkala آواتار ها

تشکر کرده
      5
      نوشته اصلی توسط kamyabfm
      رم گوشی رو با FAT 32 فرمت کنید (از طریق کامپیوتر) . بعد از فرمت در رم یک پوشه به اسم dload بسازید و در این پوشه رام رسمی گوشیتونو رو که با فرمت APP. هست بریزید. و رم رو داخل گوشی بزارید.در حالی که گوشی خاموش هست سه دکمه ی ولوم بالا و پایین و پاور رو همزمان بگیرید تا زمانی که پیغام نصب آپدیت بیاد.
      اگر رام نصب نشد باید از برنامه MTK droid tools استفاده کنید و imei/nvram رو ریستور کنید تا گوشی بالا بیاد.حالا نمیدونم شما طبق آموزش از imei/nvram بکاپ گرفتید یا نه.
      خیلی ممنو.ن از جوابتون ولی محیط ریکاوری گوشیم بالا نمیاد.مطمئنید که جواب میده؟

صفحه 1 از 20 1 2 3 11 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش