با توجه به محبوبیت گوشی موبایل و دستگاه اندروید در میان کاربران توسعه دهندگان این سیستم عامل نیز با انتشار نسخه جدید و منظم برای دستگاه مجهز به این سیستم عامل قصد دارند هر روز سهم بیشتری از بازار گوشی موبایل و دستگاه قابل حمل را به خود اختصاص دهند. در چند ساعت گذشته بدون اینکه در سایت خبری و رسمی این سیستم عامل خبر از انتشار اندروید 4.2.2 درج شود این نسخه برای دستگاه GSM Galaxy Nexus، تبلت Nexus 7 و تبلت Nexus 10 آماده بروز رسانی و نصب شده است.اگر شما هم از یکی از این دستگاه ها استفاده می کنید به احتمال زیاد همین امروز و یا در روزهای آینده با توجه به موقعیت جغرافیایی خود با پنجره با خبرسازی امکان بروز رسانی به اندروید 4.2.2 در هنگام اتصال به اینترنت توسط ارتباط WiFi و یا 3G روبرو خواهید شد و سپس با انجام چند مرحله ساده نسخه جدید بر روی دستگاه شما نصب می شود. توجه داشته باشید قبل از شروع به مراحل بروزرسانی اندروید دستگاه خود نیاز است که حداقل گوشی موبایل و یا تبلت شما دارای 60 درصد شارژ باطری باشد تا در میان مراحل بروزرسانی دستگاه خاموش نشود و این امر باعث خرابی دستگاه شما نشود.

اندروید

درست است که تغییرات انجام شده در این نسخه از Android به خوبی تا کنون توسط توسعه دهندگان این سیستم عامل مطرح نشده است اما نسبت به نسخه 4.2 آن کیفیت و پایداری در هنگام کار با تبلت و گوشی اندرویدی ارتقاء چشم گیری کرده است.

اندروید

همچنین اگر در تبلت خود قصد استفاده از این نسخه را دارید به سادگی می توانید برای خود و دیگر افراد خانواده یک حساب کاربری جداگانه ایجاد کنید تا بدون نیاز به Sign in و یا Sign out توانایی استفاده از Home Screen شخصی سازی شده و متفاوت را داشته باشید. اگر شما نیز این نسخه جدید اندروید را روی دستگاه خود نصب نموده اید در قسمت نظرات از ویژگی های جدید این نسخه اطلاع رسانی کنید.