توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نرم افزار کنترل کامل کامپیوتر بدون اینترنت؟!

1. نرم افزار کنترل کامل کامپیوتر بدون اینترنت؟!

saifianc آنلاین نیست. saifianc آواتار ها

تشکر کرده
      0
      به نام خداوند بخشنده و مهربان
      سلام علیکم
      آیا نرم افزاری با این امکانات وجود دارد؟
      ۱-نمایش دسکتاپ کامپیوتر بر روی صفحه گوشی.
      ۲-نمایش موس و صفحه کلید و کنترل آنها با گوشی.(remote desktop)
      ۳-کنترل کامل ویندوز کامپیوتر از طریق گوشی و اجرای تمام برنامه های ویندوز
      ۴-البته تمام این امکانات بدون اینترنت قابل اجرا باشد مثلا از طریق بلوتوث یا وای فای یا کابل usb
      ۵- تقریبا شبیه برنامه teamviewer باشد ولی بدون اینترنت!
      ۶- در واقع داخل منزل بتوان از طریق گوشی با کامپیوترت کارهای کامپیوتریت را توسط خود کامپیوتر مشاهده و کنترل کرد.

مدیر بازنشسته
      Mobin7 آنلاین نیست. Mobin7 آواتار ها

تشکر کرده
      483
      سیم کارت

بله من دوتا میشناسم.
      1-Splashtop Remote Desktop
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]2-PocketCloud
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      من از اولی استفاده میکنم.امری بود در خدمتم

تشکر کرده
      0
      من اولی را نصب کردم ولی فکر کنم اینترنت لازمه ولی دومی را نمی دونم
      نصبش کنم ببینم

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      483
      سیم کارت

خیر به اینترنت نیاز نداره با وایرلس هست.فقط باید طبق آموزشی که تو سایت داده شده اول ثبت نام کنین بعد بقیه کار....
      تو نظرات مطلب تو سایت دوستان آموزشش رو به طور کامل گذاشتن به اونجا هم نگاهی بنداز

تشکر کرده
      0
      من الان فقط بلوتوث و کابل usb دارم
      می تونم وصل بشم؟

فرستاده شده از HUAWEI Y300-0100ِ من با Tapatalk

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      483
      سیم کارت

اگه فقط کنترل موس و کیبورد رو تو گوشیتون میخواهین من این برنامه ها رو معرفی میکنم که بهترین برنامه در این زمینه هستش.با بلوتوث و یا وایفای هست.
      کار باهاشونم خیلی ساده هست فقط باید یک نسخه رو تو کامپیوتر و یک نسخه رو تو گوشیت نصب کنی و مصل قبلی ها راه اندازیش دردسر نداره فقط با یک کلیک

لینک دانلود برنامه ها در همین سایت:
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] (این برنامه مثل موس و کیبورد واقعی هست اسکرول داره و... خلاصه حس یه موس واقعی رو بهت میده اینو بهت پیشنهاد میکنم البته با وایفای هست)
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ](با این برنامه به غیر موس و کیبورد میتونین پلیر ها مرورگر ها و.. رو هم کنترل کنین)

تشکر کرده
      0
      نوشته اصلی توسط Mobin7
      اگه فقط کنترل موس و کیبورد رو تو گوشیتون میخواهین من این برنامه ها رو معرفی میکنم که بهترین برنامه در این زمینه هستش.با بلوتوث و یا وایفای هست.
      کار باهاشونم خیلی ساده هست فقط باید یک نسخه رو تو کامپیوتر و یک نسخه رو تو گوشیت نصب کنی و مصل قبلی ها راه اندازیش دردسر نداره فقط با یک کلیک

لینک دانلود برنامه ها در همین سایت:
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] (این برنامه مثل موس و کیبورد واقعی هست اسکرول داره و... خلاصه حس یه موس واقعی رو بهت میده اینو بهت پیشنهاد میکنم البته با وایفای هست)
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ](با این برنامه به غیر موس و کیبورد میتونین پلیر ها مرورگر ها و.. رو هم کنترل کنین)
      دوست عزیز
      از اینکه حوصله می کنید پاسخ سوالات کاربران را می دهید کمال تشکر و قدر دانی را دارم
      از خدواند سبحان خیرالدنیا و الآخره را برای شما آرزو دارم
      بنده برنامه unified remote را قبلا نصب کردم و ازش راضی هستم واقعا من اون را برای موس و کیبرد و بعضی کنترل های ویندوز ترجیح دادم.
      ولی خواسته من این مورد نیست
      من میخواهم مثل برنامه team viewer دسکتاپ را هم ببینم و تمام برنامه های کامپیوتریم را اجرا کنم و
      کارهایم را انجام دهم
      البته مثل برنامه unified با بلوتوث باشه بهتره.
      واما در مورد وایرلس ٫ کامپیوترم من وایرلس نداره اگر بخواهم اضافه کنم چه سخت افزاری باید بخرم ؟ مدل ؟ قیمت تقریبی؟
      باز هم از زحماتتون متشکرم
      خدا اجر خیر بده.

فرستاده شده از HUAWEI Y300-0100ِ من با Tapatalk

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      483
      سیم کارت

خواهش میکنم هر چی در توانمون باشه انجام میدیم
      با برنامه unified با بلوتوث هم میشه کار کرد.یک برنامه دیگه از همین شرکت در این مورد هست که اگه گوشیتون ژیروسکوپ داشته باشه میتونین عین موس واقعی حرکتش بدین و استفاده کنین.
      ولی اگه مودم وایرلس داشتین میشد از wifi mouse hd استفاده کرد که بهترین در این نوع هست و واقعا حس واقعی موس و کیبورد رو میده و گرافیک خوبی داره در ضمن میتونین باهاش مرور گر ها و مدیا پلیر ها رو هم کنترل کنین.
      اون چیزی که شما میخواهین رو فهمیدم و تو پست اولم معرفی کردم ولی متاسفانه وایرلس نیازمند است (نیاز به اینترنت اولیه جهت ثبت نام و بعدش رایگان با وایرلس)
      شما نیاز به یک مودم دارید که بسته به برند و نوع و برد وایرلسش و... دارای قیمت های متفاوتی از 60 تا 150 هزار می باشد.(مودم های گرونتر و اختصاصی بعضی شرکت ها مثل مبین نت هست که 300 هزار تومنه ولی اصلا کیفیت خوبی نداره)
      پیشنهاد من به شما برای خرید یک مودم: مودم Dlink تک پورته هست که برد مناسبی داره و عمر طولانی داره کلا خراب بشو نیست من خودم 3 ساله دارمش.قیمتش هم حدود 70 تا 100 هزار تومنه
      این مودم با یک کابل به کامپیوتر شما وصل میشه (اگه لپ تاپ دارین با وای فای خود لپ تاپ میتونین به مودم متصل شین) و گوشیتون با وایفای به مودم.در این صورت هر دو دستگاه به روتر متصل شده و میتونید چیز هایی رو بینشون به اشتراک بگذارید.

تشکر کرده
      0
      ببخشید آیا مودم وایرلسی در بازار وجود که به پورت usb بخوره و یا داخل کیس قرار بگیره ؟

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش