توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بازگشت به رام اصلی *بدون داشتن بک آپ*

1. Exclamation بازگشت به رام اصلی *بدون داشتن بک آپ*

کاربر جدید
      sjw1374 آنلاین نیست. sjw1374 آواتار ها

تشکر کرده
      0
      ویرایش جدید: فایل ریکاوری برای دانلود قرار گرفت

سلام امروز میخوام براتون آموزش بازگشت به رام اصلی رو برای گوشی [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] تو این پست بذارم.
      خودم خیلی دنبالش گشتم اما جاهایی که رفتم نتونست مشکلم رو حل کنه تا این که خودم این کارو انجام دادم> این روش تست شده هست و رو گوشی خودم جواب داده.
      خوب بریم سراغ آموزش:

Alert نکنه: اگر شما برای آنلاک بوت لودر گوشی اقدام کرده باشید از کمپانی گوشی ایمیل دریافت کردید که توی اون آنلاک کد و دو فایل پیوست وجود داره که ما به اونها نیاز داریم.

Alert نکته2: قبل از این کار از تمام اطلاعات گوشیتون بکاپ بگیرید. چون پس از این کار اطلاعات گوشی (بجز رم) پاک میشه.

1.فایل ریکاوری ای که کمپانی توی ایمیل براتون فرستاده رو دانلود کنید.

درصورتی که فایل ریکاوری رو گیر نیاوردید میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

اندروید
      2. بعد از این که فایل ریکاوری رو دانلود کردید اونو از حالت فشرده خارج کنید.
      3.سپس پوشه ای رو که اسم اون dload هست رو در مسیر اصلی SD Card کپی کنید. (این پوش رو درون هیچ پوشه ی دیگری نریزید)

Alert نکته3: فمت رم شما حتما باید FAT32 و با حداقل حافظه 1GB یا بیشتر باشد مانند تصویر زیر:
      اندروید

اگر فرمت رم این نیست گزینه ی مشخص شده را روی FAT32 قرار بدید و گزینه Start رو انتخاب کنی. توجه داشته باشید که اطلاعات پس از فرمت پاک میشه.

4. گوشی رو خاموش کنید برای اطمینان باطری رو 5 ثانیه در بیارید و دوباره جا بزنید.
      5. حالا دکمه های vol+ و vol- و بعد از اون دکمه ی پاور رو نگهدارید تا صفحه ی زیر نمایان شود و عملیات نصب انجام بشه بعد از اون گوشی ری استارت میشه:

اندروید
      6. حالا رام رسمی رو از سایت هواوی دانلود کنید:
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] حجم: 388 MB

پوشه dload رو که قبلا ریخته بودید رو پاک کنید.
      پس از دانلود رام اونو از حالت فشرده خارج کنید. پوشه dload که درون آن فایلی با نام UPDATE.APP قرار دارد رو درون مسیر اصلی رم کپی کنید. (پوشه dload مربوط به رام رو کپی کنید)
      حالا گوشی رو خاموش کنید و 5 ثانیه باطری شو در بیارید و دوباره جا بزنید. بعد از اون دکمه های vol+ و vol- و بعد از اون دکمه ی پاور رو نگهدارید تا صفحه ی زیر نمایان شود و عملیات نصب انجام بشه بعد از اون گوشی ری استارت میشه:
      اندروید
      حالا گوشیه شما مثل روز اول شه.اندروید

Warning این روش تست شده است بنده و سایت ApkTops هیچ مسئولیتی در قباله آسیب رسیدن به دستگاه شما را به عهده نمی گیرد.
      نویسنده: سجاد مومنی

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
      ویرایش توسط sjw1374 : 07-14-2014 در ساعت 02:48 PM دلیل: اضافه شدن فایل ریکاوری برای دانلود

کاربر پویا
      nabiollah آنلاین نیست. nabiollah آواتار ها

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

سلام من g330d دارم بهشون ایمیل دادم فقط کد آنلاک رو واسم فرستادن. دیگه فایلی واسم پیوست نکردن. بعدش من یه رام واسه همین گوشی از تو سایته خود هواوی دانلود کردم ولی نخورد بهش. الان مجبور شدم از کاستوم رام استفاده میکنم. که تک سیم شده.
      این رام های رسمی که در فرمت update.app هست (خصوصا گوشی های دوسیم کارت) رو میشه کاری کرد که زیپ بشن. که از تو محیط کاستم ریکاوری بشه آپدیت کرد؟؟؟
      الهی آمدم ردم مکن ******** آتشینم کرده ای سردم مکن
      ارسالی از نبی الله شیخی ([فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ])

3. 1
      Obka
      کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      نوشته اصلی توسط nabiollah
      سلام من g330d دارم بهشون ایمیل دادم فقط کد آنلاک رو واسم فرستادن. دیگه فایلی واسم پیوست نکردن. بعدش من یه رام واسه همین گوشی از تو سایته خود هواوی دانلود کردم ولی نخورد بهش. الان مجبور شدم از کاستوم رام استفاده میکنم. که تک سیم شده.
      این رام های رسمی که در فرمت update.app هست (خصوصا گوشی های دوسیم کارت) رو میشه کاری کرد که زیپ بشن. که از تو محیط کاستم ریکاوری بشه آپدیت کرد؟؟؟
      نه دوست عزیز راهی نداره که بشه از محیط کاستم ریکاوری نصب کرد.
      شما یه سرچ تو نت بکن شاید تونستی پیدا کنی.

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
      کد HTML:
      http://www.AWSurveys.com?R=2949319

5. 1
      Obka
      کاربر پویا
      nabiollah آنلاین نیست. nabiollah آواتار ها

تشکر کرده
      19
      سیم کارت

ما که هرچی گشتیم پیدا نشد. نمیدونم چرا رام های رسمی رو قبول نمیکنه. جالبه همشون هم در فرمت update.app هست.واسه گوشی هواوی g330d رام کاستومی وجود داره که از دو سیم پشتیبانی کنه ؟ یا از رام جیملو v2.1 میشه روش استفاده کرد؟
      با تشکر
      الهی آمدم ردم مکن ******** آتشینم کرده ای سردم مکن
      ارسالی از نبی الله شیخی ([فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ])

7. 1
      Obka
      کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      نوشته اصلی توسط nabiollah
      ما که هرچی گشتیم پیدا نشد. نمیدونم چرا رام های رسمی رو قبول نمیکنه. جالبه همشون هم در فرمت update.app هست.واسه گوشی هواوی g330d رام کاستومی وجود داره که از دو سیم پشتیبانی کنه ؟ یا از رام جیملو v2.1 میشه روش استفاده کرد؟
      با تشکر
      دوست عزیز من در مورد گوشی شما اطلاعاتی ندارم ونمیدونم باید چیکار کرد. این آموزشی که من گذاشتم برای g600 هستش.

کاربر جدید
      aslanxan آنلاین نیست. aslanxan آواتار ها

تشکر کرده
      0
      سیم کارت

سلام,میشه فایل ریکاوری رو دوباره آپلود کنید

کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      نوشته اصلی توسط aslanxan
      سلام,میشه فایل ریکاوری رو دوباره آپلود کنید
      شما باید فایل ریکاوری رو از ایمیلی که براتون از طرف شرکت میاد استفاده کنید.
      کد HTML:
      http://www.AWSurveys.com?R=2949319

کاربر جدید
      younessp آنلاین نیست. younessp آواتار ها

تشکر کرده
      0
      گوشی اول

Huawei Y625
      سیم کارت

سلام من گوشیم مدل y625_u32 هستش رام رو آپیدت کردم منو فارسی نداره رام های قبلی رو دانلود کردم ولی موقع عوض کردن رام ارور تاریخ آپدیت میده حالا میخوام بفروشم نمیتونم منو فارسی نداره اگه میشه یه لطف کن من رام برگردونم به رام اصلی فارسی بشه بفروشم بره

مدیر بخش
      david848 آنلاین نیست. david848 آواتار ها

تشکر کرده
      175
      گوشی اول

Sony Xperia Z5 Premium
      گوشی دوم

Huawei G610
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط younessp
      سلام من گوشیم مدل y625_u32 هستش رام رو آپیدت کردم منو فارسی نداره رام های قبلی رو دانلود کردم ولی موقع عوض کردن رام ارور تاریخ آپدیت میده حالا میخوام بفروشم نمیتونم منو فارسی نداره اگه میشه یه لطف کن من رام برگردونم به رام اصلی فارسی بشه بفروشم بره
      دانگرید کردن کار ریسکی هست و به شکل معمول هم نمیشه این کارو انجام داد و رام قبلی رو نصب کرد ممکنه مشکلات مث بوت لوب رو ایجاد بشه و با توجه جمله شما میشه حدس زد با ابزار فلش اشنا نیستید و خرج رودستت میزاره
      برای فروش گوشی شما قیمت معقول بزارید گوشی فروش میره(پایین ترین قیمت نو گوشی خودتون رو از سطح نت ببینید چه قدره مدت کارکرد گوشی رو هم لحاظ کنید و قیمت بزارید فارسی بودن رام تاثیری در فروش نداره میتونید برید دست دوم گوشی خودتون رو از مغازه دار سوال کنید ببینید چند میفروشه و به یه مغازه دیگه سوال کنید ببینید گوشیتون رو چند برمیداره میانگین این قیمت رو بزارید برای فروش)
      اگه تا یه ماه قبل از عید بتونید صبر کنید بازار خرید و فروش گوشی مناسب تر میشه و خریدار بیشتر هستن
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

اندروید

کاربر جدید
      younessp آنلاین نیست. younessp آواتار ها

تشکر کرده
      0
      گوشی اول

Huawei Y625
      سیم کارت

[QUOTE=david848;43917]دانگرید کردن کار ریسکی هست و به شکل معمول هم نمیشه این کارو انجام داد و رام قبلی رو نصب کرد ممکنه مشکلات مث بوت لوب رو ایجاد بشه و با توجه جمله شما میشه حدس زد با ابزار فلش اشنا نیستید و خرج رودستت میزاره
      برای فروش گوشی شما قیمت معقول بزارید گوشی فروش میره(پایین ترین قیمت نو گوشی خودتون رو از سطح نت ببینید چه قدره مدت کارکرد گوشی رو هم لحاظ کنید و قیمت بزارید فارسی بودن رام تاثیری در فروش نداره میتونید برید دست دوم گوشی خودتون رو از مغازه دار سوال کنید ببینید چند میفروشه و به یه مغازه دیگه سوال کنید ببینید گوشیتون رو چند برمیداره میانگین این قیمت رو بزارید برای فروش)
      اگه تا یه ماه قبل از عید بتونید صبر کنید بازار خرید و فروش گوشی مناسب تر میشه و خریدار بیشتر هستن[/QUOTE
      خیلی ممنون از راهنمایتون

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش