فضای اینترنت پر شده از خبرهای گوناگون و عکس‌های اولیه از ماکت‌های آیفون 6، همیشه با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون فضای اینترنت از این خبرها پر می‌شود. اما امروز می‌خواهیم در مورد یک محصول دیگر از اپل صحبت کنیم، امروز در مورد آی‌پد ایر 2 صحبت خواهیم کرد.

گفته شده که نسخه دوم آی‌پد ایر امن ترین نسخه‌ای از آی‌پد خواهد بود که تا امرزو معرفی شده است. خبرهایی که از یک خبرگزاری از کره منتشر شده ادعا کرده تامین کنندگان قطعات در حال آماده کردن خود برای ساخت اجزای آی‌پد ایر 2 از اواخر این ماه هستند.
آی‌پد ایر 2 بر اساس شایعاتی که منتشر شده به دوربینی 8 مگاپیسلی، پردازنده قوی تر و مهم تر از همه سنسور اثر انگشت برای باز کردن قفل صفحه مجهز خواهد بود. اگر این خبرها صحت داشته باشند و عکس‌هایی که در ادامه می‌بینید درست باشند و آی‌پد ایر 2 به سنسور اثر انگشت مجهز باشد با ادغام این سنسور با ویژگی‌های امنیتی iOS8، که به تازگی معرفی شده، آی‌پد ایر 2 امن ترین تبلتی خواهد بود که تا امروز روانه بازار شده است.
از جمع بندی شایعاتی که تا امروز منتشر شده می‌توان این مشخصات را برای آی‌پد ایر 2 در نظر گرفت، اندازه صفحه نمایش مانند نسل قبل و به اندازه 9.7 اینچ با کیفیت 2048×1536، وزن 484 گرم، پردازنده A8 که 50 درصد از پردازنده نسل قبل سریعتر است.
البته تا روزی که اپل آی‌پد ایر 2 را معرفی کند نمی‌توان نظر قطعی در مورد صحت این شایعات داد، زیرا اپل همیشه به غافلیگر کردن کاربران خودش مشهور بوده و به نظر نمی‌آید که اینبار نیز تفاوتی در رفتار اپل ببینیم.
اندروید
اندروید


منبع : gsm.ir