اپل به احتمال قوی چند میلیارد دلار برای پرداخت کمپانی معروف Beats Electronic پرداخت خواهد کرد، این خبری جنجالی است که امروز توسط منبعی که با فایننشیال تایمز صحبت کرده منتشر شده است.
به گزارش جی اس ام از techradar، اپل در حال مذاکرده با Dr. Dre است تا کمپانی آن را با قیمتی برابر 3.2 میلیارد دلار خریداری کند. هنوز هیچ چیزی نهایی نشده است اما به گفته منبع خبر این خرید هفته آینده تایید خواهد شد و همه جیز بستگی به این دارد که مذاکرات بین دو کمپانی به چه صورت پیش برود.
شاید شما هم نام کمپانی بیتس را شنیده باشید و اگر نام آن را نشنیده‌اید به طور حتم هدفون‌های آن را تا به حال در بازار دیده‌اید. اما به تازگی این شرکت وارد یک بازی شده که کمپانی‌های بزرگی در آن هستند این بازی همان پخش موزیک آنلاین است که نام آن را Beats Music نامیده‌اند.
اندروید
شاید علاقه اپل به این کمپانی نیز به همین سرویس این کمپانی مربوط باشد، هدفون‌های بیتس در فروشگاه‌های اپل به وفور به چشم می‌خورند اما احتمالا سازنده آیفون علاقه خاصی به سرویس Beats Music پیدا کرده است.
اپل سرویس پخش آنلاین موزیک خود را دارد اما شاید این کمپانی علاقع دارد سرویس قدرتمندتری را به نام Beats Music/iTunes Radio ارائه کند. به هر حال اگر اپل بیتس را بخرد، می‌توان گفت که یکی از بزرگترین خریدهای اپل تا به امروز انجام شده است.
با جی اس ام همراه باشید تا ببینیم که بیتس در کمپانی بزرگ اپل ادغام خواهد شد یا خیر؟ نظر شما در مورد این خرید اپل چیست؟
منبع: techradar