توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: اموزش باز کردن Pattern گوشی های اندرویدی

1. اموزش باز کردن Pattern گوشی های اندرویدی

مدیر بازنشسته
      parham7v7 آنلاین نیست. parham7v7 آواتار ها

تشکر کرده
      893
      گوشی اول

Apple iPhone 5s
      گوشی دوم

Huawei P8
      سیم کارت

با سلام !
      خب میخوام بهتون یاد بدم که چی جوری Pattern گوشیتون رو وقتی فراموش کردید باز کنید !

برای این کار اول نیاز به برنامه Moborobo دارید که میتونید از لینک زیر آخرین ورژن اون رو تهیه کنید!

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

فقط توجه کنید که این روش فقط مواقعی جواب میده که گزینه USB Debugging فعال باشه که معمولا فعال هستش

خب حالا شروع میکنیم !

برای اولین کار شما باشد برنامه بالا رو دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود نصب نموده و سپس گوشی خود را سیم با کامپیوتر وصل کنید

و صبر کنید تا گوشی شما توسطه برنامه شناخته شود

بعد از اینکه گوشی شما توسط برنامه شناخته شد صفحه ی زیر نمایان میشود !

اندروید

خب الان گوشی خود را چک کنید باید Pattern آن باز شده باشد !

اما اگر باز نشده بود کافیه که از قسمت بالا برنامه بر روی گزینه Data کلیک کرده و سپس در قسمت

Message Manager بر روی All کلیک کنید و سپس با انتخاب پیامک ها امتحان کنید ببنید باز شده یا نه

اندروید

اگر باز هم باز نشده بود برای یکی از دوستانتان به وسیله ی برنامه پیامک ارسال کنید تا باز شود

گوشی شما با یکی از سه روش بالا باز میشود که بیشتر از 90 درصد در مرحله ی اول باز میشود

خب شما تا الان فقط فقل گوشی رو باز کردید و در صورت خاموش کردن گوشی دوباره قفل میشود پس باید Pattern جدید انتخاب کنید

برای انتخاب Pattern جدید مراحل زیر را انجام دهید !

1 - وای فای گوشی رو روشن کنید و به اینترنت متصل شوید

2 - از قسمت تنظیمات (setting) وارد قسمت Accounts & sync شوید

3 - اگر اکانت گوگل وجود داره پاک کنید

4 - گزینه Add Accounts را برای ساخت اکانت جدید کلیک کنید

5 - یک اکانت جدید گوگل یا جیمیل را بسازید یا معرفی کنید

نکته : اگر قبلا اکانت داشته اید گزینه Existing را انتخاب کنید در غیر این صورت از طریق New اکانت جدید خود را بسازید

6 - بعد از اینکه اکانت گوگل شما تایید شد گوشی خودتون رو قفل کنید و 5 بار pattern را اشتباه وارد کنید

7 - بعد این کار یک گزینه جدید به صفحه ی قفل شما به نامه Forgot password که انتخاب کنید

8 - وارد یک صفحه دیگه میشید و اطلاعات اکانتی رو که ساختید وارد کنید

9- تبریک میگم قفل گوشی شما پاک شد !

_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_

نکته مهم : ممکن هستش که در طی ین عملیات گوشی شما چند بار قفل بشه که شما دوباره افدام به باز کردن بکنید

این اموزش اختصاصی سایت برترین های اندروید بوده است

کپی برداری از این مطلب تنها با ذکر نام سایت ApkTops مجاز بوده

Warning Do Not Copy

در صورتی که این اموزش برای گوشی شما هم جواب داد مدل گوشی خود را در این تاپیک اعلام کنید تا دوستان مطلع شوند

گوشی هایی تست شده اند :

LG Optimus L7 p705
      HTC One X
      Samsun Galaxy Ace
      GLX G2
      HTC wide fire s

در ضمن سعی شده این آموزش روان توضیح داده شود تا دوستانی که مبتدی هستن نیز به مشکل بر نخورند اما

در هر صورت در هرمرحله ای که مشکل داشتید اعلام کنید تا دوستان راهنمایی کنند

ویرایش توسط parham7v7 : 03-28-2014 در ساعت 04:14 PM

مدیر بازنشسته
      Saemi آنلاین نیست. Saemi آواتار ها

تشکر کرده
      86
      سیم کارت

تا قسمت باز کردن پترن خوب نوشتی
      ولی امکان نداره بتونی اکنت جیمیل رو حذف کنی

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      893
      گوشی اول

Apple iPhone 5s
      گوشی دوم

Huawei P8
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط Saemi
      تا قسمت باز کردن پترن خوب نوشتی
      ولی امکان نداره بتونی اکنت جیمیل رو حذف کنی
      دوست عزیز من خودم این روش رو امتحان کردم میشه به جای پاک کردن اکانت جدید بسازید و سینک کنید!

کاربر فعال
      ALi245 آنلاین نیست. ALi245 آواتار ها

تشکر کرده
      35
      سیم کارت

دوست عزیز من خودم این روش رو امتحان کردم میشه پاک کرد !
      دوست عزیز گوشی شما چیه ؟ گوشی من اکسپریا tx هست این روشو امتحان کردم اولا که اصلا باز نشد دوما اگه هم باز باشه گوشی های اکسپریا برا بازکردن دوباره از یه کلمه که خودتون تنظیم میکنید بعد از انتخاب پاترین . پس عملا این روش فکر کنم رو گوشی های جدید اکسپریا یعنی 2012 و 2013 بیهوده است احتمالا رو گوشی های شرکت های دیگه جواب بده ضمنا اصلا من همونجوری که دوستمون بالا گفتن شما چطور اکانت جمیل رو حذف میکنید کامل توضیح بدید چون من که نتونستم فکر کنم فقط با تنظیمات کارخانه بره .

مدیر بازنشسته
      advance آنلاین نیست. advance آواتار ها

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

این روش برا همه ی گوشی ها نیست مخصوصا گوشی های جدید و نسخه های اندروید بالا که امنیتشون افزایش یافته.
      خودتون اگه توجه کنید این روش رو گوشی جی ال ایکس جواب داده پس نتیجه میگیریم برا گوشی های هم رده جی ال ایکس کاربرد بیشتری داره.
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      My Love Is CM 11

مدیر بازنشسته
      Saemi آنلاین نیست. Saemi آواتار ها

تشکر کرده
      86
      سیم کارت

فکر میکنم تنها راهش Full wipe باشه
      البته اطلاعات زیادی ندارم دراین باره ولی دوستان راهنمایی های لازم رو می کنناندروید

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      893
      گوشی اول

Apple iPhone 5s
      گوشی دوم

Huawei P8
      سیم کارت

من روی گوشی LG Optmius L7 p705 امتحان کردم که اندرویدش 4.0.4 هستش و روی HTC one x با اندروید 4.1.3 درست شدش !
      در صورتی که USB Debugging فعال باشه گوشی شما 100 درصد باز میشه در صورتی که باز نشه مراحل رو اشتباه طی کردید و یا متاسفانه روی گوشی شما جواب نمیده اما برای پاک کردن اکانت جیمیل در بعضی مواقع نمیشه که میتوان به جای پاک کردن اکانت یک اکانت جدید بسازید و سینک کنید و اگر هم نشد در تنطیمات گوشی رو Reset Factory کنید

اندروید

در ضمن یه آموزش دیگه هم میزارم که روی همه ی گوشی ها جواب بده !

و در آخر من اخر آموزش هم گقتم که اگر روی گوشی شما هم جواب داد اعلام کنید یعنی ممکنه روی بعضی از گوشی ها جواب نده ولی یکی از راه حل هایی هستش

که امتحان کردنش ضرری نداره !

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      893
      گوشی اول

Apple iPhone 5s
      گوشی دوم

Huawei P8
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ALi245
      دوست عزیز گوشی شما چیه ؟ گوشی من اکسپریا tx هست این روشو امتحان کردم اولا که اصلا باز نشد دوما اگه هم باز باشه گوشی های اکسپریا برا بازکردن دوباره از یه کلمه که خودتون تنظیم میکنید بعد از انتخاب پاترین . پس عملا این روش فکر کنم رو گوشی های جدید اکسپریا یعنی 2012 و 2013 بیهوده است احتمالا رو گوشی های شرکت های دیگه جواب بده ضمنا اصلا من همونجوری که دوستمون بالا گفتن شما چطور اکانت جمیل رو حذف میکنید کامل توضیح بدید چون من که نتونستم فکر کنم فقط با تنظیمات کارخانه بره .

دوست عزیز در صورتی که قفل گوشی شما در هیچ کدام از سه روش بالا باز نشد مطمعن باشید که گزینه USB Debugging فعال نیستش و باید در تنظیمات قسمت Delever تیک را بزارید و در صورتی که باز هم باز نشد متاسفانه روی گوشی شما جواب نمیده

کاربر فعال
      ALi245 آنلاین نیست. ALi245 آواتار ها

تشکر کرده
      35
      سیم کارت

فکر میکنم تنها راهش Full wipe باشه
      البته اطلاعات زیادی ندارم دراین باره ولی دوستان راهنمایی های لازم رو می کنن
      اندروید
      دوست عزیز فول وایپ رو اگه بکنی دیگه گوشی بالا نمیاد اینکار برا زدن کاستوم رام و اینجور چیز هاست که اگه فول وایپ رو بکنید و بعد رام جدید رو نصب نکنید احتمال بریک شدن هم وجود داره

دوست عزیز در صورتی که قفل گوشی شما در هیچ کدام از سه روش بالا باز نشد مطمعن باشید که گزینه USB Debugging فعال نیستش و باید در تنظیمات قسمت Delever تیک را بزارید و در صورتی که باز هم باز نشد متاسفانه روی گوشی شما جواب نمیده
      دوست عزیز تیک گزینه
      USB Debugging گوشی من همیشه فعاله ضمنا همونطور که گفتم چون گوشی من رده متوسط گوشی های سونی است وقتی با این روش باز نشد پس معلومه که گوشی های رده بالا سونی حتما باز نمیشه پس احتمالا این کار برا گوشی های رده پایین باشه
      اگه گوشی کسی سونی باشه من فکر کنم تنها راه باز کردن فلش زدن رام جدید بوسیله فلش تولزه که تیک وایپ ها رو بر میداری تا اطلاعات هم از بین نره .

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      893
      گوشی اول

Apple iPhone 5s
      گوشی دوم

Huawei P8
      سیم کارت

دوست عزیز تیک گزینه USB Debugging گوشی من همیشه فعاله ضمنا همونطور که گفتم چون گوشی من رده متوسط گوشی های سونی است وقتی با این روش باز نشد پس معلومه که گوشی های رده بالا سونی حتما باز نمیشه پس احتمالا این کار برا گوشی های رده پایین باشه
      اگه گوشی کسی سونی باشه من فکر کنم تنها راه باز کردن فلش زدن رام جدید بوسیله فلش تولزه که تیک وایپ ها رو بر میداری تا اطلاعات هم از بین ن

علی جان بهتره که بگیم بستگی به گوشی مورد نظر داره و اکانت گوگلی که ساخته شده یا خیر ! زیرا به نظر من HTC One x جز رده های پایین حساب نمیشه و LG L7 نیز جز رده های متوسط هستش ! در هر صورت از نظرتون ممنونم!

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش