اندروید

معرفی قاب ها، کاورها و کیبورد فوق نازک لاجیتک ویژه آیپد ایرInfo
هفته گذشته اپل نسخه جدید آیپد ۹.۷ اینچی خود را رونمایی کرده و آن را آیپد ایر نامید. و هنوز این محصول به بازار نیامده، شرکت های سازنده ابزارهای جانبی به تکاپو افتاده اند تا محصولات شان را برای آن عرضه کنند.امروز هم لاجیتک از چهار ابزار جدید برای آیپد ایر رونمایی کرد که شامل قابها، کاورها و کیبورد فوق نازک تازه ای هستند.
کاربران از ماه آینده می توانند FabricSkin Keyboard Folio و Ultrathin Keyboard Cover و Ultrathin Keyboard Folio و Folio Protective Case لاجیتک را برای آیپد ایرشان خریداری کنند. اغلب این محصولات همانند آنهایی هستند که لاجیتک برای آیپدهای قبلی تولید کرده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید، تا بیشتر با این محصولات آشنا شویم.

اندرویدصفحه کلید فوق نازک Keyboard Folio تنها ۹۹ دلار قیمت دارد و شامل یک کیبورد بلوتوث، محافظ دو طرفه آیپد ایر، پایه برای ایستاده نگاه داشتن دستگاه در زوایای مختلف، فقل امنیتی ویژه لاجیتک و باتری با عمر سه ماهه است. باتری این کیبورد از طریق کابل یو اس بی به راحتی شارژ می شود. Keyboard Folio با ابعاد ۲۵۵.۵ در ۱۸۵.۱ در ۲۰.۱۵ میلیمتر، تنها ۴۲۵ گرم وزن دارد.
اندرویدL]

کاور کیبورد آلومینیومی فوق نازک لاجیتک ۹۹ دلار قیمت دارد و به شما اجازه می دهد که همانند یک داک، آیپد ایر را روی آن نصب کنید و از آن به جای یک استند هم برای نگه داشتن نمایشگر در زوایای مختلف بهره ببرید. و البته هنگام بستن آن، دارای بخشی آهنربایی است که با آیپد به خوبی جفت و جور شده و از صفحه نمایشگر آن محافظت می کند. اما ایراد آن محافظت یک طرفه از آیپد شما است و بخش پشتی آیپد ایر بدون هیچ حفاظی باقی خواهد ماند. ولی در عوض همانند یک کاور اصلی اپل، قابلیت Sleep/wake را در اختیارتان می گذارد. این کیبورد با وزنی ۳۳۰ گرمی و ابعاد ۲۴۰ در ۱۶۹.۵ در ۷.۳ میلیمتر به بازار خواهد آمد.

اندرویدFolio Protective Case یا قاب محافظ ورقه ای لاجیتک تنها ۵۰ دلار قیمت دارد و به اندازه کیبورد بالایی نازک است. اما دیگر خبری از صفحه کلید روی آن نیست و به جای آن یک پایه نگه دارنده دارد که آیپد شما را در هر زاویه ای سر پا نگه می دارد. لاجیتک اضافه می کند که این کیس محافظ از مواد مقاوم در برابر آب ساخته شده و تنها ۲۶۱ گرم وزن دارد.
اندروید
اندرویدآخرین محصول امروز لاجیتک هم، FabricSkin Keyboard Folio است که با قیمت ۱۴۹ دلار، گرانترین پیشنهاد لاجیتک به صاحبان آیپد ایر خواهد بود. این صفحه کلید بلوتوث، از کلیدهای اندازه واقعی کیبوردهای معمولی بهره می برد و یکی دیگر از محصولات خانواده fabricskin این شرکت است.
این کیبورد و کیف دو طرفه از مواد مقاوم در برابر آب ساخته شده که رطوبت را به خود جذب نمی کنند و به آسانی تمیز می شوند. با استفاده از آن می توان آیپد ایر را در دو زاویه مختلف سر پا نگه داشته و مشغول کار شد. عمر باتری آن هم تا ۳ ماه است و از طریق پورت میکرو یو اس بی شارژ می شود. این کیس-کیبورد زیبا و رنگارنگ ۴۲۵ گرم وزن دارد.