توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 4 1 2 3 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

موضوع: رام CyanogenMod 10.1 بر پایه آندروید 4.2.2 برای Galaxy Mini S5570 | پشتیبانی فارسی

1. رام CyanogenMod 10.1 بر پایه آندروید 4.2.2 برای Galaxy Mini S5570 | پشتیبانی فارسی

مدیر بازنشسته
      advance آنلاین نیست. advance آواتار ها

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

با اینکه تنها حدود دو هفته از ارائه نسخه اول این رام میگذره، این رام به پایداری مطلوب رسیده و برای استفاده روزانه کاملا مناسبه.

کوکر این رام (Rohan007) از اعضای معروف تیم سیانوژن هستند که موفق به ساخت رام اندروید 4.0.4 و 4.1.2 برای گلکسی مینی شدند و الان هم با رام جدید 4.2.2 که در این تاریخ جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید هست، در خدمت دوستان هستیم.

این رام قابل نصب بر روی گوشیهای گالکسی مینی قدیمی S5570 می باشد و به هیچ وجه بر روی گالکسی مینی های جدید S5570I نصب نشود.

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

ویژگی های این رام:

دوربین با کیفیت بسیار عالی (عکس برداری - فیلم برداری - پانوراما) + زوم دو انگشتی

بسیار روان و سرعت فوق العاده

فایل منیجر جدید سیانوژن با تم جدید

ماشین حساب کاربرپسند جدید اندروید 4.2.2 با قابلیت حل ماتریس

نصب بودن برنامه های گوگلی بطور پیشفرض

برنامه ساعت جدید همراه با کرنومتر و امکانات فوق العاده

قابلیت multi user

لانچر با امکانات جدید

قابلیت افزودن screen saver

دوربین و کیبرد جدید اندروید 4.2.2

دارای quick panel زیبا در نوار لغزنده

قرار دادن ویجت های دلخواه در لاک اسکرین

و سایر امکانات اندروید 4.2.2 که خودتون مشاهده خواهید کرد.

نکته:قبل از نصب این رام، حتما به کمک ریکاوری از همه داده های گوشی خود Backup بگیرید.

آموزش نصب:

A- ابتداrecovery Clockwork رو نصب كنيد
      در صورتيكه قبلاً اين ريكاوري را نصب كرديد نيازي به نصب مجدد نداريد و به مرحله B برويد:
      مراحل:
      1- فایل tass-recovery-cwm.tar رو دانلود کنید
      2-برنامه S5570 odin Multi Downloader v4.38.exe رو اجرا کنید.این برنامه رو در بخش نصب رامها قبلاً دانلود کرده بودید
      3- از قسمت OPS Section فایل TASS.Ops رو انتخاب کنیداین فایل نیز در بخش رامها موجود هست
      4-از آپشن سمت چپ برنامه تیک One Package رو فعال کنید
      5-قسمت پایین برنامه از گزینه One Package Section فایل tass-recovery-cwm.tar که از بند شماره یک دانلود کرده بودین رو انتخاب کنید
      6- گوشی رو خاموش و کلید پاور+ولوم پایین+کلید وسط رو نگه دارید تا صفحه Downloading*ظاهر بشه کابل USB را وصل کرده و منتظر باشید تا کادر COM Port Mapping زرد رنگ بشه روی کلید Start کلیک کنید تا انتقال فایلها صورت بگیره و بعد از نمایش Pass در کادر بالای برنامه یعنی اینکه برنامه با موفقیت انجام شده

B- نحوه نصب رام:
      فايلxxxxxxxx.zip که دانلود کرده اید را به مموري كارت كپي كنيد و توسط كاستوم ريكاوري به صورت زیر فلش كنيدگوشي را خاموش كرده و به صفحه ريكاوري مد برويد(گرفتن كليدهاي پاور و هوم)
      ابتدا wipe data و wipe cache و همچنين wipe Dalvik cache كه در قسمت advansed هست را بزنيد
      سپس گزينه install zip from SD Cardرا انتخاب كنيد
      choose zip from SD Card را انتخاب كنيدفايل xxxxxxxx.zip كه كپي كرده بوديد را انتخاب كنيد
      گزينه Yes - Install update را انتخاب كنيدصبر كنيد تا نصب اتمام پيدا كرده و reboot system now را انتخاب كنيد
      براي بار اولين ممكن هست4-5 دقيقه طول كشيده تا صفحه رام نمايش داده بشه ولي منتظر باشيد تا لود تمام بشه و در سري هاي بعد كمتر از 1 دقیقه گوشي شما بالا مياد.
      توجه: این رام را فقط بر روی رامهای با ورژن اندروید 2.3.3 به بالا نصب کنید.به هیچ وجه روی رامهای 2.2.1 فابریک نصب نشود.

دانلود رام:

کد:
      http://www.androidfilehost.com/?fid=9390352402789433414

مشکلات کنونی رام:
      قفل صفحه هنوز به طور کامل Resize نشده، اما قابل استفاده هست.

دانلود پچ اضافه کردن دکمه enter برای mms:
      کد:
      http://www.mediafire.com/?p5nacdhb7bjdjr9

نکات مهم: حتما بعد از نصب رام، مجددا همه wipe ها رو بزنید

برای رادیو از نرم افزار Sprint FM استفاده کنید.

بهتره برنامه هایی مثل Gmail رو پاک کنید و بصورت دستی نصب کنید.

در صورتی که از مارکت گوگل استفاده نمی کنید، بهتره با root explorer یا titanium backup یا ... حذفش کنید.

غیر فعال بودن sync، تو سرعت رام و در مصرف data خیلی تاثیر داره. زمانی که احتیاجی بهش ندارید، بهتره غیر فعال باشه.

برای انتقال برنامه ها به SD، ابتدا مموری کارت را پارتیشن بندی کنید و از نرم افزار link2sd استفاده کنید.(آموزش پارتیشن بندی)

در صورتی که بعد از نصب رام قسمت Developer options و Performance در تنظیمات دیده نشد، به قسمت about phone رفته و چند بار پشت سر هم بر روی Build number بزنید تا مشکل رفع بشه.

با وجود درخواست از کوکر رام، مشکل ؤئ پئ إن هنوز رفع نشده. می تونید از نرم افزارهای جانبی استفاده کنید:
      کد:
      https://docs.google.com/file/d/0By2ktgbqu3OOVkhCLWZmT0o5ZUk/edit

کاربر جدید
      ali220 آنلاین نیست. ali220 آواتار ها

تشکر کرده
      0
      سلام خسته نباشید آقا این لاک اسکرین تو این رام کی قراره ریسایز بشه پس؟

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ali220
      سلام
      هنوز معلوم نیست ممکنه درنسخه های بعدی ریسایز بشه.
      ولی گفتم قابل استفاده هست.

کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      ببخشید طولانیه ولی لطفا سوالو بخونید لازم دارم
      سلام خسته نباشید من رام رو نصب کردم خوب بود
      فقط یه سوالی دارم میشه یک نرم افزار لاک اسکرین معرفی کنید که از boot گوشی نصب بشه؟و با زدن کلید power گوشی اون لاک اسکرین عمل کنه و گوشیو قفل کنه؟نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟
      منظورم اینه که لاک اسکرین جدید به عنوان پیش فرض بشه و جایگزین لاک اسکرین قبلی شه که ریسایز نیست؟چون من از صفحه کلیدش خوشم نمیومد یه صفحه کلید پیدا کردم که پسوندش zip بود و از (boot (recovery
      نصب مشد مثلا مثل همه ی رام ها

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ali220
      فقط یه سوالی دارم میشه یک نرم افزار لاک اسکرین معرفی کنید که از boot گوشی نصب بشه؟و با زدن کلید power گوشی اون لاک اسکرین عمل کنه و گوشیو قفل کنه؟نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟
      منظورم اینه که لاک اسکرین جدید به عنوان پیش فرض بشه و جایگزین لاک اسکرین قبلی شه که ریسایز نیست؟چون من از صفحه کلیدش خوشم نمیومد یه صفحه کلید پیدا کردم که پسوندش zip بود و از (boot (recovery
      بله منظوزتونو فهمیدم نه فعلا سراغ ندارم اگه پیدا کردم براتون میزارم.
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      My Love Is CM 11

کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      سلام لطفا ریسایز شده ی لاک اسکرین رو بزارید

7. سوال

کاربر جدید

تشکر کرده
      0

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ali220
      سلام
      دست بنده که نیست شما تو انجمن xda یه جستوجو کنید به احتمال زیاد پیدا میکنید.
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      My Love Is CM 11

کاربر منتخب
      fardin17 آنلاین نیست. fardin17 آواتار ها

تشکر کرده
      190
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط ali220
      نوشته اصلی توسط ali220
      سلام لطفا ریسایز شده ی لاک اسکرین رو بزارید
      نوشته اصلی توسط ali220
      نوشته اصلی توسط ali220
      با سلام
      کسانی که میخوام لاک اسکرین داشته باشن میتونن لاک اسکرین HOLO رو سرچ کنن نصب کنن و به صورت لانچر پیش فرض استفاده کنن تا این لاک اسکرین جایگزین دیفالت بشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط fardin17
      با سلام
      کسانی که میخوام لاک اسکرین داشته باشن میتونن لاک اسکرین HOLO رو سرچ کنن نصب کنن و به صورت لانچر پیش فرض استفاده کنن تا این لاک اسکرین جایگزین دیفالت بشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      درست میگید ولی لاک اسکیرین گو یکم بهتره.
      My Love Is CM 11

صفحه 1 از 4 1 2 3 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش