توضیحات خرید اشتراک ویژه + لینک پرداختX
جهت دسترسی به مطالب بخش ویژه ابتدا باید در انجمن ثبت نام کرده و سپس از قسمت کنترل پنل کاربر > پرداخت اشتراک ها با انتخاب یکی از بسته های زیر اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.
در حال حاضر به دلیل تازه بوده این بخش، عضویت فقط به صورت یک ماهه و 3 ماهه امکان پذیر است.

پلن ها
  • 8.900هزینه یک ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 15.900هزینه دو ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت
  • 23.500هزینه سه ماه اشتراک ویژه در انجمنپرداخت

• نکات
  • 1پس از پرداخت موفقیت آمیز، اکانت شما به مدت 30 ، 60 یا 90 روز به حالت وی آی پی ارتقاء پیدا می کند.
  • 2تاریخچه پرداخت های شما در بخش اشتراک ها > پرداخت ها قابل رویت می باشد.
  • 3مطالب منتشر شده در وی آی پی در بخش تالار ویژه VIP+ قرار می گیرند.

• مزایا
  • دسترسي به تمامي مطلب بخش ويژه با لينک مستقيم

تمامي برنامه ها و بازي ها ، اللخصوص بخش بسيار مهم رام ها در بخش تالار ويژه تماما به صورت مستقيم و بدون محدوديت زماني لينک خواهد شد.

• پرسش و پاسخ سريع

رفع ايرادات تبلت و تلفن همراه به صورت انلاين و سريع تا رسيدن به يک پاسخ مناسب و هدفمند از ويژگي هاي اين بخش مي باشد.

• دسترسي کامل به امکانات بازارچه

کاربران ويژه ، بدون فعاليت و شرط پست مي توانند از امکانات هر دو بازارچه اصلي و ويژه به صورت کامل استفاده نمايند.

• درخواست مستقيم سازي لينک ها

يکي از امتيازات بسيار مهم کاربران بخش ويژه ، درخواست مستقيم سازي لينک هاي مورد نظر کاربران از سايت هاي مختلف مي باشد.

• منابع اموزشي تخصصي

دسترسي به کليه مقالات اموزشي تخصصي از جمله تعميرات تخصصي و مقالات سوپرتاپ.

• اموزش ويژه برنامه نويسي پلتفرم ها

از امتيازات ويژه کاربران ، دسترسي به منابع و يادگيري اموزش برنامه نويسي به زبان فارسي و رفع مشکلات و ايرادات است.

• امکانات کلي

تمامي کاربران ويژه از امتيازات انحصاري گروه کاربري برخودار مي باشند که به طور کامل اين امکانت در اين تاپيک شرح داده شده است.
    موارد بالا نمونه اي کوچک از بي نهايت امکانات جالب بخش ويژه انجمن مي باشد . با عضويت در اين بخش از ساير ويژگي ها نيز بهره مند شويد.

• قوانین
  • 1استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
  • 2به منظور حمایت از انجمن از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.
  • 3هر گونه سوء استفاده از اکانت و اشتراک گذاری، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی برای همیشه مسدود می گردد.
  • 4اگر که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.

• سخن آخر
    با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در انجمن رابهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم .
    آواتار مهمان
    • کاربر ویژه

سوپرایز ویژه : تالار +VIP راه اندازی شد . خدمتی دیگر از برترین های اندروید و این بار تالار ویژه با ارائه خدمات ویژه و سوپرتاپ ، همراه بهترین ها رونمایی شد .

نمایش بقیه محتوا
    • تبلیغات

بخش تبلیغات انجمن با پلن های متنوع راه اندازی شد.انجمن برترین های اندروید با بازدید بسیار عالی و تعرفه های ایده آل میزبان تبلیغات شماست .

مشاهده تعرفه ها
    • خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی برترین های اندروید راه اندازی شد.هم اکنون می توانید از انتهای فروم با درج شماره همراه خود از این خدمت بهره مند شوید .

مشاهده فرم عضویت
    تبلیغات را باز کن تبلیغات را مخفی کن جهت مشاهده تعرفه ها و رزرو پلن ها اینجا کلیک کنید ...
    تبلیغات تبلیغات
    کینگ دیزاین
    وبسمتر هاست | ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست ، دامنه و سرور
    صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: نحوه صحیح نصب و اجرای بازی محبوب Modern Combat 4 تست شده 100 درصد ، بدون مشکل، Modern Combat 4: Zero Hour 1.0

1. Cool نحوه صحیح نصب و اجرای بازی محبوب Modern Combat 4: Zero Hour 1.0 تست شده 100 درصد ، بدون مشکل و بدون چک لایسنس و آفلاین

کاربر جدید
      eaglebooy آنلاین نیست. eaglebooy آواتار ها

تشکر کرده
      0
      1
      سرانجام موفق شدم بازی رو روی xperia arc s اجرا کنم ، باید اعتراف کنم که عجب بازی توپیه و هرگز نباید از دستش داد ( آخه من خودم کم کم داشتم بیخیالش میشدم ، تقریبا من همه نسخه ها رو تست کردم اما هیچ کدوم اجرا نشد)

حالا روش کار رو براتون میگم
      نکته:بهتره که اول روش اصلی سایت رو امتحان کنید ( اینجا:[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] )

اول اگر بازی رو نصب کردید، آنیستال(پاک) کنید
      نکته:یک چیز خیلی مهمه ، نسخه بازی باید حتما با فایل دیتا هماهنگ باشه ، یعنی ورژنشون یکی باشه
      من تا الان (18/05/2013) همه نسخه ها رو دانلود و به تمام روشها تست کردم اما فقط نسخه 1.00 با دیتای اون هماهنگه ( میدونید چرا؟ ، چون اصلا نسخه رسمی وجود نداره و همه دستکاری شده همون نسخه 1.00 هستند ، حتی همین نسخه جدیده (1.06)، فقط یکمی حجمش رو تقییر دادند و شماره ورژنش رو عوض کردند ) قسم میخورم نسخه های جدیدتر رو دانلود نکنید همشون رو سایت apkmania تولید میکنه که هیچ کدوم هم اجرا نمیشه من خودم وقتی با خود گوشی ورژنشون رو نگاه میکردم درست بود اما وقتی با چند برنامه دیگه مثل مارکت ها نگاه میکردم زده بود ورژن 1.00 ، برای همین وقتی دیتا ورژن بالاتر رو با اون ست میکنی قبول نمیکنه برای اینکه ورژنش 1.00 هست

برنامه lucky patcher رو بگیرید و نصب کنید ، آخرین ورژنش 3.1.7 هست اما من از ورژن 3.1.6 استفاده کردم

بازی ورژن 1.00 چینی که دوستان apktops گزاشتن رو همراه با دیتا دانلود کنید ( از اینجا:[فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ] )
      بازی رو نصب کنید ***ولی اجرا نکنید***

برنامه lucky patcher رو اجرا کنید بازی رو پیدا کنید و روش انگشتتون رو نگه دارید ، گزینه اول remove license رو بزنید ، auto modes رو انتخاب کنید و سپس دو گزینه auto mode و extreme mode رو انتخاب و apply کنید ، صبر کنید تا کارش تموم بشه

نکته:البته من اکانت گوگل رو هم اضافه کردم و حتی مارکت گوگل رو هم فعال کردم اما فکر نمیکنم لازم باشه چون با برنامه lucky patcher مشکل لایسنس حل میشه،اما اگر به مشکل برخوردید بگید تا من بهتون بگم چطور مارکت گوگل رو فعال کنید

دیتا رو در مسیر android/obb/ بریزید

نکته:البته نیازی نیست اینو بگم چون که lucky patcher لایسنس رو از کار میندازه اما برای احتیاط میگم:اینترنت رو قطع کنید و گوشی رو در حالت پرواز ببرید

بازی رو اجرا کنید و گزینه سمت چپ رو بزنید( راستی برای من کار نمیکنه ، نمیدونم چرا!!! معنای اونو به زبان چینی درآوردم راستی=ورود به بازی و چپی=راه اندازی حساب کاربری )

اگر از بازی پرید بیرون و بازی بسته شد یعنی دیتای بازی پاک شده که باید دوباره اونو کپی کنید ( برای من هم قبل از اینکه بازی به خوبی اجرا بشه چند بار دیتا پاک شد ، اما اگر بازی به خوبی اجرا بشه دیگه پاک نمیشه )

اگه نشد برید به settings>app و بازی رو پیدا کنید و clear data رو بزنید و دوباره با lucky patcher لایسنس بازی رو پاک کنید و دیتا رو دوباره چک کنید که در جای خودش (android/obb/) باشه و سپس برید به پوشه android/data/ و پوشه com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM رو پاک کنید و سپس دوباره بازی رو اجرا کنید

اگه اجرا شد یک دعایی هم در حق ما بکنید ،ممنون

امیدوارم بتونید بازی رو بدون اینترنت راه بندازید و گرنه نیاز به چیز پی ان دارید که اونم با توجه به این اوضاع خراب خیلی سخته ولی بازم اگه نشد من در خدمتم

مدیر بازنشسته
      advance آنلاین نیست. advance آواتار ها

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

من این بازی را یک ماه پیش تموم کردم واقعا بازی خلی خوبی هستش چه از لحاظ گرافیکی و چه داستانی

کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      1
      نوشته اصلی توسط advance
      من این بازی را یک ماه پیش تموم کردم واقعا بازی خلی خوبی هستش چه از لحاظ گرافیکی و چه داستانی
      من که مردم و زنده شدم تا اجرا شد ، نزدیک 6 گیگ ترافیکم رو حرومش کردم

با این روشی که گفتم بدون نیاز به فعال سازی مارکت و بدون چک لایسنس (No Need For Checking License) و بدون نیاز به چک کردن فایلهای دیتا و بدون نیاز به دانلود دیتای اضافه ، کلا آفلاین میتونید بازی رو اجرا کنید

دوستان فقط اگر نتیجه رضایت بخش بود اجازه بدید تا من هم بدونم ، ممنون

کاربر جدید
      volfgan آنلاین نیست. volfgan آواتار ها

تشکر کرده
      0
      به عمرم بازی ای مث این رو مخم نرفته!!
      من که قدم به قدم پیش رفتم دادا نشد.از بازی میپره بیرون.اونوقت این اگه مسیر نصب دیتاش تو obbهستش پس چطوره مث کنه گیر داده به این data وهی میره اونجا فولدر درست میکنه؟!

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط volfgan
      به عمرم بازی ای مث این رو مخم نرفته!!
      من که قدم به قدم پیش رفتم دادا نشد.از بازی میپره بیرون.اونوقت این اگه مسیر نصب دیتاش تو obbهستش پس چطوره مث کنه گیر داده به این data وهی میره اونجا فولدر درست میکنه؟!
      اینکه میگید میپره بیرون میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه که یکی از اونها اینه که اصلا بازی با گوشی شما سازگاری نداره و دوم اینه که دیتا را متناسب با gpu گوشیتون دانلود نگردید و سوم مسیر دیتا به گفته ی خودتون یه جای دیگه هست.
      من به شما پیشنهاد میکنم که دیتا را از طریق بازی دانلود کنید چون هم دیتای متناسب با گوشی شما دانلود میکنه و هم در مسیر درست میریزه تازه اگه بازی با گوشیتون سازگاری نداشت اخطار میده.

کاربر جدید
      volfgan آنلاین نیست. volfgan آواتار ها

تشکر کرده
      0
      نوشته اصلی توسط advance
      اینکه میگید میپره بیرون میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه که یکی از اونها اینه که اصلا بازی با گوشی شما سازگاری نداره و دوم اینه که دیتا را متناسب با gpu گوشیتون دانلود نگردید و سوم مسیر دیتا به گفته ی خودتون یه جای دیگه هست.
      من به شما پیشنهاد میکنم که دیتا را از طریق بازی دانلود کنید چون هم دیتای متناسب با گوشی شما دانلود میکنه و هم در مسیر درست میریزه تازه اگه بازی با گوشیتون سازگاری نداشت اخطار میده.
      ممنون از توجهتون.دادا سایت خودش که هیتلره!که بخوام دان کنم.دیتا هم واسه همه گوشی ها یکیه.من شکم رو این حذف لایسنسه.قبلا با لاکی پتچر یه دو بار کار کردم و جواب گرفتم اما ایندفه احتمالا لایسنسشو پاک نمیکنه

7. Re: نحوه صحیح نصب و اجرای بازی محبوب Modern Combat 4 تست شده 100 درصد ، بدون مشکل، Modern Combat 4: Zero Hour 1.0

مدیر بازنشسته

تشکر کرده
      608
      سیم کارت

نوشته اصلی توسط volfgan
      ممنون از توجهتون.دادا سایت خودش که هیتلره!که بخوام دان کنم.دیتا هم واسه همه گوشی ها یکیه.من شکم رو این حذف لایسنسه.قبلا با لاکی پتچر یه دو بار کار کردم و جواب گرفتم اما ایندفه احتمالا لایسنسشو پاک نمیکنه
      من خودم این بازی را دانلود کردم بدون هیچ مشکلی اجراشد البته نه از این سایت. تا 24 ساعت اینده نسخه مال خودمو براتون میزارم.البته خودمم با یه دردسری اجراش کردم.
      راستی دوبار پشت سر هم بازی رو نصب کنید شاید اجرا شد فکر کنم منم چنین کاری کردم.
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ][فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]
      My Love Is CM 11

کاربر جدید

تشکر کرده
      0
      1
      نوشته اصلی توسط volfgan
      در رابطه با اینکه بازی گیر میده که دیتا رو توی android/data بریزه مشکلی نیست بهش اجازه بده اونجا بمونه
      بزار برات یک توضیح بدم ، تمام موارد زیر رو رعایت کن ، باید مشکلت حل بشه
      بازی رو آنیستال و دیتا ها رو همه رو پاک کن ، دیتا ها ممکنه در مسیر های زیر در مموری کارت ایجاد بشه
      /adroid/obb
      /android/data
      /gameloft
      اگر گوشی رو هم یک بار ریستارت کنی فکر کنم کمک کنه

حتما باید بازی و دیتا رو از سایت زیر بگیری و گرنه فایده نداره
      [فقط کاربران عضو و فعال قادر به مشاهده لینک ها هستند . ]

حالا دیتا رو کپی کن توی /android/obb
      بازی رو نصب کن و با برنامه lucky patcher دقیقا هر کاری گفتم انجام بده
      حالا بازی رو اجرا کن
      و روی گزینه سمت چپ کلیک کن

اگه اجرا نشد و پرید بیرون یعنی دیتا پاک شده و باید دوباره اونو در مسیر /android/obb کپی کنی ،
      نکته: دیتایی که در مسیر /android/data ایجاد میشه نباید پاک بشه ،‌اون رو خود بازی ایجاد میکنه ( البته دانلود نمی کنه ، خود به خود ایجاد میشه ) و نباید پاک بشه

losiny آنلاین نیست. losiny آواتار ها

تشکر کرده
      34
      سیم کارت

سلام به همگی.... بنده دیروز این بازی را از بهترین های اندروید دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد به صورت حتملا افلابن و بدون نیاز به لاکی پچر و حتی خطای لایسنس را هم نداد فقط یک اکانت جمیل ست شده نیاز همین شما از سایت بهترین ها دانلود کن حتما اجرا می شه .....

ارسال شده از gt-i9000 با استفاده از تپاتالک 2
      برای همیشه عاشقت خواهم بود ای کریم دلم

اندرویداندرویداندروید

10. پاسخ : نحوه صحیح نصب و اجرای بازی محبوب Modern Combat 4 تست شده 100 درصد ، بدون مشکل، Modern Combat 4: Zero Hour 1.0

losiny آنلاین نیست. losiny آواتار ها

تشکر کرده
      34
      سیم کارت

فقط از سایت دانلود کن.....
      برای همیشه عاشقت خواهم بود ای کریم دلم

اندرویداندرویداندروید

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

اندروید مجوز های ارسال و ویرایش